Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

21krzyzak21

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 21krzyzak21

  1. odlaczenie aku pomoglo , zamykamy temat, dzieki za pomoc
  2. sprawa dotyczy skody octavii 2008, ale zasada dzialania taka sama wiec przejde do tematu: usunalem koledze bledy vcds same pierdoly a po fakcie jakas masakra, centraly nie dziala, radio rowniez sie nie wlacza, przebieg tez szlag trafil i generalnie kiszka. czy ktos moze mial podobny problem lub wie jak najszybciej ogarnac ten temat?
  3. bledy to: 01218 - Side Airbag Igniter; Passenger Side (N200) 01217 - Side Airbag Igniter; Driver Side (N199) czujniki zajetosci przelozylem ze starych foteli i wszystko dziala, z ciekawosci podlaczylem rowniez poduszki ze starych foteli, reszta z nowych i bledy udalo sie usunac bez problemow, ponizej foto wtyczek od nowych foteli (b6), w oryginale mialem identyczne jednak z 3 kablami http://zapodaj.net/7b9b8be774202.jpg.html http://zapodaj.net/4658f3c8aa61d.jpg.html
  4. Niedawno zamontowalem fotele z b6 do mojej b7, kupilem okazyjnie skory wiec zdcydowalem sie na zmiane. Jestem laikiem w temacie wiec moze zobrazuje w czym problem. Po przelozeniu okazalo sie, ze kontrolka AIR BAG caly czas sie swieci i nie ma mozliwosci wykasowania bledu . Podczas podlaczania zauwazylem, ze przy fotelach od b6 do wtyczki dochodza trzy kabelki, a przy moich starych sa tylko 2. Czy ktos moze mial juz podobny problem lub ma pojecie jak mozna to podlaczyc? Probowalem juz na rozne sposoby i juz szlag mnie trafia
  5. Ostatnio zaczela szwankowac mi klimatyzacja. Na poczatku przestala chlodzic a teraz juz powoli przestaje dmuchac . Czynnik na 100% jest a po podlaczeniu pod VAG pojawil sie blad 005746 - Coolant Fan Control 1 P1672 - 000 - Open or Short to Ground Jestem laikiem w tyme temacie wiec prosze o pomoc co moze byc przyczyna i od czego zaczac?
  6. Panowie, skad wiadomo czy nalezy wymienic czy tylko wyczyscic EGR? Jakis czas temu padl mi DPF, ktory zostal usuniety jednak od tego czasu auto kopci przy ruszaniu i mam wrazenie, ze ma malo mocy. Czyszczenie pomoglo, ale tylko na kilka dni i teraz nie wiem czy EGR do wymiany czy moze artysta, ktory usuwal DPF dal ciala...
  7. Witam wszystkich! Od jakiegos juz czasu jestem zerejestrowany na formu i nadszedl cas sie troche poudzielac pzdr - Pawel a4 b7 2.0 TDI Avant

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.