Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slawek.odi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. no a kopcil Ci kiedy nabieral temperatury? miedzy 50 a 70 ??
  2. To co tu widzisz na tych zdjęciach to rozcięta pokrywa. Napewno nie jest ona rozbieralna. Teoria a praktyka... Sorry ale nie zgadzam się z Tobą.
  3. Jest rozbieralna?? Ale chyba jednorazowo.
  4. Narazie nic nie zauwazylem, Wszystkie plyny w normie. Spokojnie w zbiorniczku. Dodam zaraz jeszcze jeden filmik krecony za dnia. Tak to wzglada za dnia...
  5. Uszczelka pod głowicą raczej nie, nie ubywa ani płynu w chłodnicy ani oleju. Nie mieszają sie też olej z płynem, ze zbiorniczka nie śmierdzi spalinami... A jeśli chodzi o tą odmę to nie mam pojęcia czy da sie to w jakikolwiek sposób wyczyścić... czy trzeba nową pokrywę...
  6. Witam wszystkich serdecznie na tym forum. Problem zauważyłem dzisiaj podczas wymiany termostatu, wcześniej nie mogę powiedzieć jak było bo nie wiem. także po odkreceniu korka wlewu oleju bucha z niego jak z lokomotywy, z gniazda bagnetu tak samo. Po ściągnięciu węża z odmy, włożeniu bagnetu i zakręceniu korka wlewu oleju, widać że bardzo niewiele wydobywa się oparów ze skrzyni korbowej. Tak jakby odma była przytkana. Jest to możliwe? Macie jakieś pomysły?? Dla porównania w drugim aucie z silnikiem AWX nie ma tego problemu a przejechane ma 270.000 km Co mnie jeszcze niepokoi to, że po odpaleniu rano i przejechaniu ok 300 metrów auto zaczyna kopcić na niebiesko. Po 5 minutach problem znika, i auto nie puszcza dymków. Dodam że autem dziennie robię ok. 170km https://www.youtube.com/watch?v=lRuHr2lcJjg Audi A4 B7 Avant 1.9 TDi 116 KM BRB z DPF Rok 2008 231.000 km olej Liqui Moly 5W30 LongLife III Z góry wielkie dzięki za jakiekolwiek podpowiedzi.
  7. A4 B5 97 AFN już 432 tyś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.