Dawid2246

O Dawid2246

Osiągnięcia Dawid2246

Reputacja

1. Czesc, na jutro mam zamówione miejsce na przyciemnienie szyb tylnich. To jest firma CAR-SOLAR Kraków ul.Chorzowska 6. Ktoś moze z was tam juz przyciemnial? Gość za całosc mi powiedział 360 zł. To chyba mało?? Czy moze od razu przyciemnic lekko przód boczne? tak zeby sie psiaki nie trzepiały:wink:
  2. Panowie dzieki wielkie za pomoc, sprawa juz zalatwiona:)! Temat zamykam. Pozdrawiam:wink:
  3. Dawid2246

Dystanse Audi A4 B6

Witam wszystkich klubowiczów:) Potrzebuje pomocy, a raczej dobrej rady. Jak w temacie, chce załozyć dystanse do mojej Audi.. Felgi 17/40/225(Oz) Jakich informacji potrzebuje przed zakupem i jakie najlepiej kupic:)
  4. Dawid2246

Strumienica czy rura?

Czesc wam. Mam zamiar wyciąć katalizatory przy quattro, i niewiem co lepsze czy strumienice czy zwykłe rury? Jakie minusy tego będą? Z góry dzięki za pomoc! ---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ---------- Temat zamknięty, trochę grzebania na forum i znalazło się Pozdrawiam!
  5. Witam wszystkich forumowiczów!!