Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

goalkeeper

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez goalkeeper

  1. witam panowie. W mojej audi 97 r 1.6 adp nie mam sprężarki do klimy ani chłodnicy. poprzedniemu włascicielowi padła i poszedł po taniosci ;/ teraz chcialbym to zrobic i takie pytanie jaki kompresor kupic? od benzyny 1.8 bedzie pasował? klimatronic i manualna klima to jakas różnica w sprężarce? prosze o odp
  2. czyli skrzynia by została i co normalne twarde sprzegło czy dwumas z 1.8? ---------- Post dopisany 24-02-2013 at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2013 at 21:34 ---------- i jeszcze jedno czy silnik 1.8 np z passata b5 to to samo co audi? kolega chce tez sobie przekładke zrobic i znalazl tanio passata tylko iekawe czy to to samo
  3. Ciekawy własnie jestem jak ze skrzynia i zy to na łapy pasuje czy trzba kombinowac
  4. pewnie zajdzie sie nie jedna taka osoba ;p jasne ze wolal bym 1.8T ale $$$$$
  5. Witam. Koledzy jak wygląda sprawa z przekładką (bo swapem tego nazwac nie można;p) silnika 1.8 125km do audi a4 1.6 adp ? sam silnik i wiązka wystarczy? czy trzeba cos kombinować? wiem ze moze gra nie warta świeczki ale kumpel ma a4 z silnikiem 1.8 na czesci i za kompletny silnik chce 600 zł i myśle nad tym, bo chyba zbierało by sie lepiej jak 1.6
  6. goalkeeper odpowiedział(a) na goalkeeper temat w 1.6
    ale na starej uszczelce pod przepustnica była naprawde gorzej
  7. goalkeeper odpowiedział(a) na goalkeeper temat w 1.6
    WRZUTA - 20130212018 ten film pokazuje jak było po wymianie uszczelki pod przepustnica - czyli nieco lepiej niż na początku a teraz jest jeszczce gorzej niz na filmi bo wydech rozszczelniony ---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ---------- A więc tak wydech złożony tak jak być powinno a obroty wyglądają tak jak na filmie, myślicie ze tak powinno byc? moze to ja jestem juz przewrażliwiony ;/
  8. goalkeeper odpowiedział(a) na goalkeeper temat w 1.6
    raczej obojętne czy ciepły czy zimny po przegazowaniu poprostu wolno opadaja
  9. goalkeeper odpowiedział(a) na goalkeeper temat w 1.6
    Ciekawe ile wynioslo by przerobienie tego na sekwecje W wiec tak po zmianie uszczceli pod przepustnica jakby lepiej ale dziś wziąłem sie za tlumik kupiłem nowy ale nie było uszczelek pod kolektor i za kolektorem przed katem a stare się rozsypały i jak zapaliłem to strasznie warczy a obroty opadają jeszcze wolniej wiec może faktycznie nieszczelność wydehu tez moze sie przyzynic do tych obrotów. Jutro bede miał uszczelki złoże tak jak być powinno i napisze co i jak dzięki za zainteresowanie tematem ---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ---------- a i sorki za błędy spieszyłem sie:)
  10. goalkeeper odpowiedział(a) na goalkeeper temat w 1.6
    Jeźdźę na gazie już długi długi i nie mam żądnych problemów oczywiście trzeba troche o to dbac filterek gazu regolarnie oleje filtry świece i lata tyle ze poprzedni właściciel założył instalacje 2 gen z tym lipa pozatym bajka a Teksty typu " załóż sobie nawet żagle" to zachowaj je dla siebie bo pokazujesz swoj poziom kultury kolego Inni potrafią normalnie sie wypowiedzieć a Ty kolego norman_69 masz wiecznie jakis problem Dzis biorę sie za wydech i zobaczymy co bedzie
  11. goalkeeper odpowiedział(a) na goalkeeper temat w 1.6
    Kolego nie pytałem tutaj czy mam zakładac gaz czy nie i czy drogim forumowiczom podoba sie to ze go założę czy tez nie:) ---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- A teraz do tych którzy chcą pomoc ( Dzięki , że jeszcze tacy sa ) Zrobiłem dziś na benzynie około 40 km i zero błędow CHolera sam już nie wiem o zrobić ale sprawa jest jasna winą błędów jest instalacja lpg ;/ ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- U mnie wydech tez jest do zrobienia rozleciała się złączka elastyczna myslicie ze to tez moze byc przyczyna?
  12. goalkeeper odpowiedział(a) na goalkeeper temat w 1.6
    założę przekaźnik który w momencie przełączenia na lpg wyłączy pompke taki sam jak mam w tej chwili tyle ze ten odcina wtryski
  13. goalkeeper odpowiedział(a) na goalkeeper temat w 1.6
    Chyba tez zrobię tylko jak odłączyć pompkę ;/ przecież przy kazdym odpaleniu chodzi na PB wiec chyba wtryski się przeczyszczą. No ale zobaczymy jak bedzie po jeździe na PB może moj problem leży gdzieś indziej
  14. goalkeeper odpowiedział(a) na goalkeeper temat w 1.6
    zobaczymy czy jak pojeżdżę na samej benzynie czy tez tak będzie jesli nie to trzeba coś zmienić w instalacji lpg miałem kilka aut w gazie i nigdy nie było problemów z błędami wtryskiwaczy ;/
  15. goalkeeper odpowiedział(a) na goalkeeper temat w 1.6
    i myślisz ze każdy kto ma lpg tak ma z tymi błędami? zobacze jutro jak pojeżdzę na samej benzynie czy bed a błędy i napisze dzieki
  16. goalkeeper odpowiedział(a) na goalkeeper temat w 1.6
    tak mam zwykły gaz nie sekwencje
  17. goalkeeper odpowiedział(a) na goalkeeper temat w 1.6
    wykasowałem i znów wyskoczyły te wtryskiwacze o tym czujniku prędkości narazie cisza ---------- Post dopisany 09-02-2013 at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2013 at 20:39 ---------- zmieniłem uszczelkę pod przepustnia i różnica praktycznie żadna ;/ jak myślicie czym mogą byc spowodowane te błędy wtryskiwaczy?
  18. goalkeeper odpowiedział(a) na Piasek94 temat w 1.8
    Kolego wyczyść przepustnice i zrób adaptacje powinno byc ok:)
  19. goalkeeper odpowiedział(a) na goalkeeper temat w 1.6
    mam zrobiną z kartonu ktos na forum pisał zeby tak zrobic. Myslisz ze to moze byc przyczyna? ---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ---------- uszczelke zamówiłem bedzie na jutro zobaczymy czy cos sie zmieni. Pozatym przed chwilą podłączyłem audi po Vaga i pokazało takie blędy : 1249 Wtryskiwacz cylindra 1 -N30 przerwa na wyjściu 1250 Wtryskiwacz cylindra 2 -N31 przerwa na wyjściu 1251 Wtryskiwacz cylindra 3 -N32 przerwa na wyjściu 1252 Wtryskiwacz cylindra 4 -N33 przerwa na wyjściu 16885-Czujnik prędkości pojazdu/zakres możliwość/brak osprzętu/ nie związany ze sprzętem/-BŁĄD SPORADYCZNY wie ktos co te błędy oznaczają i co je powoduje oraz czy ma to cos wspólnego z moim problemem opisanym w temacie? ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ---------- pomoze ktos?
  20. goalkeeper opublikował(a) temat w 1.6
    Witam tak jak w temacie w mojej audi wolno spadają obroty. tzn po puszczeniu pedału gazu obroty spadają z takio opóźnieniem jakby. Dodam ze przepustnica czysta i podkładana druga -bez zmian;/
  21. goalkeeper odpowiedział(a) na goalkeeper temat w 1.6
    Poprostu na tej z 1.8 ktora chce kupić musi byc taki sam nr?
  22. goalkeeper odpowiedział(a) na goalkeeper temat w 1.6
    A więc tak na plastikowej obudowie jest taki nr: 408237/212/002 potem jest data produkcji a na aluminium na o przpustnicy cos takiego : 058 133 063 H
  23. goalkeeper odpowiedział(a) na goalkeeper temat w 1.6
    a gdzie go znajde ?
  24. goalkeeper odpowiedział(a) na goalkeeper temat w 1.6
    tego nie wiem wygląda tak samo jak ta na aukcji powyrzej
  25. goalkeeper odpowiedział(a) na goalkeeper temat w 1.6
    Tez słyszałem , ze nie ale zobacz PRZEPUSTNICA AUDI A4,A6 VW PASSAT 1.6 058133063H (2986151552) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.