Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ajuztam

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. U mnie wymiana calego wybieraka nic nie pomogla. To jest jakis luz w skrzyni. Irytuje mnie to bo jadac widze jak drazek sie rusza. Poza tym chyba przez to mam problemy z pierwszym i drugim biegiem. Lekko hacza i zniana nie jest precyzyjna.
  2. http://youtu.be/Cvn7I7CJ0AQ
  3. Witam. Nie wiem czy ten temat byl juz przerabiany. Szukalem i nie znalazlem ale znalazlem filmik na youtube uplodowany przez elkubunio http://youtu.be/Cvn7I7CJ0AQ. Czy boryka sie ktos z takim problemem? Czy jest to naprawialne bez rozbierania skrzyni w pyl? Co jest przyczyna takiego stanu? Dzieki i pozdrawiam. Skrzynia 5 silnik 1.9 avb.
  4. Tak jak koledzy wyzej napisali mozna ja miec od strony grila albo od strony skrzyni. Mi osobiscie wydaje sie ze od strony skrzyni. Kabel jakos lepiej sie uklada jak podlacza sie go wlasnie od strony skrzyni. Brak podlaczenia w mocowaniu wskazuje na niewlasciwa czesc albo ktos lub cos go wyrwalo. Moze razem z kablem ktory powinien dyndac gdzies w okolicy mocowania. Moze ktos gdzies go podczepil zeby wlasnie nie dyndal
  5. No wlasnie. Wyglada na to ze mozna je w dwie strony zamontowac tylko w ktora j est prawidlowo, ksiazkowo.
  6. Prosze o zdjecia zainstalowanych poduszek. Bie jestem pewien czy w dobra strone wlozylem. Czy podlaczenie elektryczne ma isc w strone przodu czy tylu auta.
  7. Dolacze sie do tematu. Mam do wymiany przegub wewnetrzny z lewej poloski. Ma duzo wiekszy luz niz ten z prawej. Nie ma nic dobrego producenta a na nowa poloske nie chce mi sie wydawac bo niedawno wrzucilem nowy przegub zewnetrzny gdyz oslona pekla i wylecial caly smar. Czy wymienial ktos z was sam przegub? Znalazlem w internecie zdjecie przegubu ktory wyglada tak samo ale nie wiem czy to jest dokladnie ten sam. prosze o pomoc w doborze przegubu
  8. Witam. Problem z zamkiem polega na tym ze za kazdym razem jak przekrece kuczyk w stacyjce to odzywaja sie wszystkie zamki. Wczesniej tak sie nie dzialo. Czy to jest normalne? Wszystko dziala ok tzn zamki jak i szyby sie zamykaja i otwieraja. Alarm dziala i nie wlacza sie sam. Po zamknieciu auta wszystkie zamki sa zamkniete a po otwarciu otwarte wlacznie z klapa i wlewem paliwa. Jest to dziwne i w ogole szkoda zamkow na takie bezsensowne wlaczanie sie. Z gory dzieki
  9. Witam. Czy zarabiarka z linku jest odpowiednia do audi? Z gory dzieki Brake Pipe Flaring Tool 4.75mm DIN Hand Held Flare Tools Single Flares | eBay
  10. Czy wystepuja takie w jakims innym nowszym aucie vag czy tylko a4 b6 b7? Jakies sensowne zamienniki?
  11. Witam. Czy mozna wymienic same gumy mocowan silnika? Nie caly element jak na zdjeciu tylko gume ktora w nim siedzi. Z gory dzieki
  12. Wlasnie kupilem a4 b6 tdi i jest to okaza do poznania kolejnego mowego forum. Pozdrawiam i witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.