Treść opublikowana przez brN23
-
Szyba do wymiany . Jaka kupic ??
Dzieki wielkie zdjęcia właśnie zrobiłem . Przy sprzedaży zawsze się przydadzą )
-
Szyba do wymiany . Jaka kupic ??
Siema co zrobic ? dzisiaj jechalem dwupasem i dostalem kamieniem w przednia szybe po godzinie szyba zaczela pekac i jest do wymiany . Czy kupic szybe używana z audi czy nowa z innej firmy ? ?
-
tunel
Czy tunel z podlokietnikiem od polifta bedzie pasowal do przedlifta ? ?
-
Czy te fele beda pasowac ?
to jest ET35 to mówisz że będą pasować ??
-
Czy te fele beda pasowac ?
Witam zastanawiam sie nad kupnem felg DEZENT 225/40/18 czy te fele beda dobre do b5 ?? <br /><br />
-
grzane lusterka
Witam potrzebuje pomocy jak rozebrać lusterko żeby nic nie pękło ? ponieważ muszę wymienić mate grzewcza .
-
Audi 1.8 problem odpalaniem
Wielkie dzieki kolgo po Swietach odrazu to zorbie Mysle ze bardzo mi to pomoze Wesolych
-
Audi 1.8 Klimatronic brak temp. zewnetrznej
Witam W moim Audiku nie pokazuje temperatury zewnetrznej , posiadam czujnik w zderzaku i teraz pytanie czy nie mam w wyposazeniu czy cos jest nie tak ze nie pokazuje mi jej ?
-
Audi 1.8 problem odpalaniem
No własnie na drugim kluczyko jest tak samo ;( i tak samo po wykasowaniu bledów VAG'iem . Wielkie dzieki
-
Audi 1.8 problem odpalaniem
Witam od jakiegos czasu mam problem z odpalaniem Audika sprawa wyglada nastepujaco : odpalam auto i po chwili gasnie na zegarze miga żółta kontrolka z kluczykiem . Dzieje sie tak co jakis czas a po wyjeciu i znowu wlozeniu kluczyka auto odpala normalnie lecz ostatnio mi se tak stalo ze nie umialem go odpalic przez 2 h pozniej znowu odpalil . Prosze o pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich jestem tu nowy . Mam nadzieje ze mi pomożecie w różnego rodzaju sprawach dotyczace audi badz tez ja spróbuje wam pomóc Nazywam sie Bartek i mieszkam w Pszczynie , woj. Sląskie Wesolych Świat