Treść opublikowana przez mikulski53
-
Felgi z b5 do b6 podejda??
rozstaw srób napewno ale dokładnie chodzi mi o centralny otwór bo gdzies to słyszałem ze w któraś stronę nie podejda
-
Felgi z b5 do b6 podejda??
Witam jak w temacie. Czy felgi z b5 podejda do b6 ?? Jesli bylo takie pytanie to sory i prosze o przesłanie. Pozdr
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
tak jak w temacie w tym zaworku czy co kolwiek to jest wybija mi płyn i kapie na silnik i nie zbyt ladnie to wyglada. co z tym zrobic?? naprawde nikt nie wie co z tym zrobic???
-
subwoofer Różnice
Wszystko wiem teraz takie pytanie. Wiem ze glupie. Gdzie znalesc suba do sedana bo nigdzie nie widze no i tyl glosniki. Tylko bose byl bym wdzieczny za skierowanie:)
-
subwoofer Różnice
Witam. Mam pare pytan. Otoz chcial bym założyć subwoofer na tylnia półkę ale nigdzie nie ma do sedana i tu moje pytanie czy roznia sie one KOMBI/SEDAN?? Czy bedzie roznica w dzwieku miedzy Zwyklym a Boshe?? I. Czy trzeba koniecznie miec jakis ori wzmacniak czy zwykly tez mozna podłączyć pod niego. Prosze o wyrozumialosc jesli zadaje glupie pytania
-
skrzynia basowa
Nie wiem jak u was ale u mnie tylko troche poprawilo brzmienie przez to ze nie mam dzielonej kanapy taki sobie dzwiek.
-
przeróbka na xenon
Dzieki koledzy.
-
przeróbka na xenon
Jak w temacie gdzies slyszalem swego czasu ze zwykle lamy da rade przerobic na xenon prawda to ?? I jakie koszty by tego byly i jakie graty trzeba?? No i czy warto sie bawic w to czy moze lepiej kupic gotowe ori za tysiaka jak sadzicie??
-
Na 4 łapy b6 1.8t 2004
Dzięki kolego poczytam z czy to sie je:thumbup1:
-
Na 4 łapy b6 1.8t 2004
Witam panowie. Po znalezieniu godnego modelu do jazdy i jego zakupieniu zastanawiam sie czy dalo by rade dolozyc Q bo teraz jest tylko naped na przód. A z Q niestety nie bylo godnego modelu do kupna. Co koledzy myslicie robil to ktos?? Jaka by byla cena takiej przyjemnosci jakie graty potrzeba do tego? Byl bym wdzięczny za wyrozumialosc i fachowe opinie. No i jesli nie w tym temacie to prosze o przeniesienie lub przekierowanie. Pozdrawiam
-
Dopuszczalne ubytki oleju A4 B6 1.8 T
i po dobrym przejechalem nie caly tys km i bylo zalane prawie max a teraz jest jakies 2 mm od min wiec ubylo nie da sie ukryc. I co teraz zmiana oleju inny czy np na 10w40??Moze zmiana na gestrzy pomoże i bedzie mniej bral. Co wy na to?? Dodam ze auto nie kopci ani grama i w gary tez nie dostal bo spalanie w miescie mi wyszlo 9 l Ale mnie zrobilo w konia autko nie pije ani grama oleju ubytek byl spowodowany konczaca sie uszczelka pod pokrywa i oringiem z tylu silnika chyba od zmiennych faz rozrzadu czy jakos tak. Z czasem bylo coraz gorzej az wkoncy puscila calkowicie i znalazlem powody ubytku oliwy. Teraz tylko benzynol ubywa
-
Dopuszczalne ubytki oleju A4 B6 1.8 T
W mojej starej a4 1.6 mam mobila 10w40 i jest ok. Zobacze na shellu jak bedzie. A i jeszcze jedno pytanie. Jesli silnik bedzie bral olej to którego wiecej wypije 5w40 czy 10w40. Moze to glupie pytanie ale tak sie wlasnie glowie
-
Dopuszczalne ubytki oleju A4 B6 1.8 T
Czyli jak zaleje do 1.8t 163 kuce takiego shela 5w 40 to bedzie ok
-
Dopuszczalne ubytki oleju A4 B6 1.8 T
A nie wiem jakis mobil moze?? A lepiej bedzie dla silnika(zalozmy ze na budziku ma 250tys) 5w40 czy 10w40
-
Dopuszczalne ubytki oleju A4 B6 1.8 T
Witam. Mam takie pytanie jaki bedzie dobry olej do 1.8t na zegarze niby 167 ale napewno taki nie jest ja licze na jakies 250. Co zalac zeby to w miare jezdzilo??
-
b5 klima czy da rade
Klima prawie zrobiona jeszcze pare wtyczek i kabelkow do lutowania i bedzie smoligac az milo. Ale przez nia to chyba bede zyl z 5 lat mniej bo tyle mi nerwow zjadla
-
b5 klima czy da rade
Dzieku kolego poczytam i zobacze co da sie zrobic. Czekam na dalsze podpowiedzi :thumbup1:
-
b5 klima czy da rade
a jak by nie wstawial klimatrona tylko zwykly przełacznik jak w innych autach?? bo w tym aucie nie musze miec tego na igłe byle by chłodziło. Witam ponownie. Mam okazje teraz zalozyc klime mam wszystkie graty z innej audiki tez a4 nawet z tym samym silnikiem. Ale teraz prosba do was. Od czego msm zacząć ?? Prosze o jak najbardziej szczegółowe przeprowadzenie przez ta operacje. Jesli nie w temacie to na PW. Czekam na wypowiedzi. Pozdro ---------- Post dopisany 15-07-2013 at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2013 at 13:38 ---------- Oraz prosze o szybkie wypowiedzi
-
złamany uchwyt
witam. mam takie pytanie jak sie wyciaga uchwyt od słonecznika b5 sedan SŁONECZNIK KIEROWCY. lewy jest dobry a prawy sie złamal i reszta jest w podsufitce. on jest jakos przykrecany czy klejony?? bo nie mam pojecia jak sie za to zabrac.
-
b5 klima czy da rade
oj to chyba zrezygnuje
-
b5 klima czy da rade
witam. mam takie pytanie. w mojej starej b5 nie mam klimy czy dało by rade ja dołorzyc?? i jakie mniej wiecej beda koszty?? dzieki za wszystkie wypowiedzi. pozdr
-
przekladka na grzanie foteli
Ok dzięki to zabieram sie za szukanie dzieki za pomoc:good: jestes wielki
-
przekladka na grzanie foteli
Nie no te wszystkie części to logiczne ze trzeba miec. Tylko czy by nie bylo zadnego problemu z dokladka. Czy samemu by to zrobil w pare wieczorów
-
przekladka na grzanie foteli
Witam jak w temacie mam pytanie w zwiazku z podgrzewaniem foteli otoz teraz tego nie mam a chcial bym dolozyc. Pewno zmiana jest konieczna foteli i czy caly panel glowny trzeba zmieniac czy sa jakies zaslepki od srodka?? Moze ktos juz to robil to prosze o odpowiedz lub przeniesienie do konkretnego tematu jesli bylo juz to poruszane.
-
Szarpanie przy puszczaniu pedału gazu.
U mnie po wszelkich wymianach nadal szarpie przy dodawaniu i puszczaniu. Ale jesli pedal wciskam powoli to jest to nie wyczuwalne ale jak np od razu w podloge to wtedy czuc jak by ci ktos laczka zasadzil.