Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi z b5 do b6 podejda??


mikulski53

Rekomendowane odpowiedzi

ok dzieki wielkie za wytlumaczenie :)

---------- Post dopisany 28-11-2013 at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2013 at 13:01 ----------

Pany felga z b5 15 nie podejdzie do b6 na tyl bedzie ale przod nie bedzie. Zacisk chamulca jest wiekszy i felga nie wejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ze sa zalozone wieksze heble mam rozumiec. Z jednej strony fajnie a z drugiej mam 4 15 nowki nie potrzebne :(;(:(;( normalnie kosmos tys w plecy. Moze je wymienie. Oby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej albo zmierz jaka masz srednice hamulcow , albo po prostu przymierz felge 15 i bedziesz mial pewnosc, moze sie okazac ze podejdzie ta 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z przodu wchodzi a z tylu nie? A jakie masz parametry tych felg, co je blokuje dokladnie w tym heblu? Bo az dziwne zeby ktos tyl powiekszyl a przod seryjny zostawil. Na tarcze 312 juz 15ka nie wchodzi bo zacisk przeszkadza

poszlo w eter z radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwrotnie kolego tyl wchodzi a przod nie. Blokuje go zacisk tarczy. Otwory sie nie zgrywaja fela jest po zkosie gdy naciagne na otwory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierw zmierz srednice tarczy to wszystko wyjasni, później podaj paremetry koła w szczególnosći wartosć et

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak w temacie. Czy felgi z b5 podejda do b6 ?? Jesli bylo takie pytanie to sory i prosze o przesłanie. Pozdr

b5/(B5 lift) to 6J15 ET45, b6 to 6,5J15 ET33 (dane z niemieckiego katalogu) jeśli nie masz mocniejszych hamulców z przodu to wejdą (Audi jest dosyć tolerancyjne - to nie renault :grin: ) tyle tylko, że schowają się w nadkolach

wychodziły modele ze wzmocnionymi hamulcami na 16" .... 7J16 ET42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak w temacie. Czy felgi z b5 podejda do b6 ?? Jesli bylo takie pytanie to sory i prosze o przesłanie. Pozdr

b5/(B5 lift) to 6J15 ET45, b6 to 6,5J15 ET33 (dane z niemieckiego katalogu) jeśli nie masz mocniejszych hamulców z przodu to wejdą (Audi jest dosyć tolerancyjne - to nie renault :grin: ) tyle tylko, że schowają się w nadkolach

wychodziły modele ze wzmocnionymi hamulcami na 16" .... 7J16 ET42

wszystko zalezy od modelu felgi, a nie od modelu nadwozia, audi w swojej gamie ma bardzo dużo felg

VW Audi Felgenprogramm 15 16 17 18 19 20 21 Zoll

a co do wzmacnianych hebli, to wszystko było zalezne od wersji silnikowej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 .... wszystkie parametry które podałem dotyczą felg stalowych montowanych fabrycznie w danych modelach audi - takowy katalog dostaję co roku z Niemiec (na zakład).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 .... wszystkie parametry które podałem dotyczą felg stalowych montowanych fabrycznie w danych modelach audi - takowy katalog dostaję co roku z Niemiec (na zakład).

a no wybaczam, myślałem że stalówkami mało kto sie tu jeszcze interesuje:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: wyobraź sobie, że czasy kiedy kilka kompletów nowych alu dziennie schodziło, już dawno się skończyły :kwasny:

obecnie głównie stal, ew. jakieś używki alu ....

no ale A4 klub.pl to nie zwykli zjadacze chleba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...