Treść opublikowana przez Przybysz
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Panowie i Panie Wesołych Świat Dużo Zdrowia Szczęścia i oby Mikołaj okazał się chociaż w odrobinę motoryzacyjny hoł hoł hoł
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
wybiera sie ktos na spota dzisiaj/??
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
czym Nas ugoscisz to panowie widzimy sie dzis??/
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
to co pasuje jutro Wszystkim na 17:00???- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
znaczy to tak bo sie pogubilem robicie wymiane modulu BT z Piotrkiem czy Piotrek spawa rurociag do skody??? to o 18 pasuje Tobie Dawidzie i Tobie Piotrze??- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
w takim razie kiedy??? inny termin jak tak to jaki ewentualnie pozniejsza godzina ??- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
no to moze inny termin albo pozniejsza godzina co dejf??- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
czy ten czwartek tj 12.09 o godzinie powiedzmy 18 pasuje wszystkim??- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Panowie ja moge codziennie kazdy czwartke godz do ustalenia ;] niestety tylko do pazdziernika bo szkola wzywa ale jak bede mogl to pomoge ;] Flagowych ustalic i co dalej gadzety A4K Plock:banan:- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
to trzeba go powtorzyc- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
juby_p nie spinamy sie prawda dejf???- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
nie kazdy do kazdego na numer i chyba najlatwiej jest umawiac sie na forum... Ja rozumiem ze ktos sie umawia i wynika jakas sytuacja przez ktora nie moze przyjechac... nie no jak piszesz dejf ze tak bylo od zawsze to bedzie sie musial czlowiek przyzwyczaic- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
wiecie ja nie chcialbym byc jakos zle zrozumiany po prostu czlowiek sie umawia organizuje sobie czas i przyjezdza i stoji jak kolek sam... nie mam nic do nikogo pretensji tylko jak juz komus nie pasuje to piszczie na forum nie- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
czyli malu update 5.09 godzina 19:00 1.przybysz 2.Juby_p 3.Boro21 4.dejf 5.tomasl91 6. wolne miejsca jeszcze sa wiec przyjezdzac ---------- Post dopisany 07-09-2013 at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany 01-09-2013 at 16:59 ---------- jakie tlumy byly... nie bylo miejsca zeby zaparkowac...- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
5.09 godzina 19:00 1.przybysz 2.Juby_p 3. 4. dawac Panowie- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Boro to dobrze ze nie przeszkodzilem no dobra to na 5.09 na 19?? 1.przybysz 2. 3.- Ręczniki do wycierania karoseri.
ja uzywam takiej i jestem zadowolony Meguiar's WATER MAGNET MICROFIBER DRYING TOWEL - Ręcznik z mikrofibry do osuszania karoserii 70x56 cm Sklep internetowy tuning | OEM+ Tuning Center- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
no dobra... Wybiera sie ktos jutro ?? chyba nie cos czuje... jakby ktos sie zdecydowal to na 18:00 sama gora kolega Boro21 widziany nad wisla- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Spot 29.08 1.przybysz 2.dejf 3.. 4.. dawac Pany ---------- Post dopisany 28-08-2013 at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany 25-08-2013 at 23:51 ---------- to co tylko nasza dwojka bedzie??? Panowie ustalicie mi numer katalogowy blendy us do a6 c5 avanta??- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
na 29 jest ktos chetny na spot???? 1.ja 2.. 3..- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
No to co moze jutro wieczorkiem??? albo w ten czwartek co??? kurcze myslalem ze sie zlapiecie a tu lipa:thumbdown:- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
ja odpadam 15 za nic mi nie pasuje ;/ 22 owszem:wink:- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Nie no to sam stac nie bede- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
:cry::cry: - PŁOŃSK / PŁOCK / okolice