Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przybysz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Przybysz

  1. Przybysz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam Szanownych Kolegów ;] z racji tego ze od pazdziernika zaczynam studia u Was w miescie wiec bede wpadal do Was na spoty :wink:poszukuje akademika i mam problem bo nie wiem czy dostane uniwersytecki i stad moje pytanie ktory z aka UŁ jest koedukacyjny, wporzadku itp. oraz czy ktos ma jakies info o tych prywatnych aka przy ul Gdanskiej?? Z góry dzieki za info
  2. to co jutro sie widzimy:) o ktorej? to jak tradcja nakazuje to 19:30:wink: poziom 3
  3. To 3-4 osoby juz sa na 100% wiec chyba sie widzimy:)
  4. to na 8 sierpnia beda chetni???;] ja tam bede ;]
  5. Kiedy nastepny spot?? ;]
  6. byłoby możliwe gdyby wrzucić cala paczkę z fotkami do ściągnięcia ;d
  7. nie no cos TY Dzieki Panowie za spota nastepny za 2 tyg
  8. to moze tak w czwartek o 18 jesli pogoda pozwoli to na samej gorze a ajk nie to na 3 pietrze
  9. to co w czwartek ostatnie pietro o 20??
  10. To co 25.07 o 18?
  11. ja bylem na 3 biala A6... no nic nastepnym razem pojedziemy na sama gora:naughty: czyli teraz 28.07 tak??? o ktorej 18???
  12. no wlasnie nie sprawdzilem forum przed przyjazdem jestem i nie ma nikogo no trudno... to jak teraz panowie???
  13. no to jest piatka
  14. moze 4:wink:
  15. Mi tez pasuje to 18 o 18
  16. to co 18?19?
  17. Mi tam pasuje:wink: To co 11.07 na ktora?
  18. Spot?
  19. Panowie 2 pytania obydwa przypadki gewinde 1. czy 8,5x 18, et 45 225/40 wejdzie bez problemu bez żadnych dystansów do A4 B6 avant 2. czy 8,5x 18, et 45 225/40 wejdzie do A6 C5 Avant bez kombinowania?? i jak by sprawa wygladala z PRZÓD 8Jx18 ET-35 TYŁ 9Jx18 ET-35 z takimi felami?
  20. Przybysz odpowiedział(a) na Przybysz temat w Audi A4 B6
    Bardzo Bardzo Bardzo dziekuje:wink:
  21. Przybysz opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Panowie tak jak w temacie poszukuje zdjec avanta z klapa us ori lub rezana z polska kwadratowa tablica rejestracyjna
  22. Mialo byvc tak pieknie.. Nie no zobaczymy jak bedzie
  23. wlasnie nie wiem czy rezac czy classic
  24. Kowi87 szafa ma rezana czy zmienial zreszta sam zobacze dzieki za naprowadzenie znalazlem a to nie to co chcialem.. Szafa ma tablice na wymiar us a ja szukam na polski kwadrat
  25. kurde bo zamierzam cos takiego zrobic jak w tej pomaranczowej tylko chcialbym zobaczyc jak to wyglada z kwadratowa polska tablica, czy to bedzie szpecilo czy dobrze gralo:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.