Treść opublikowana przez Przybysz
-
Spociki Łódzkie
Witam Szanownych Kolegów ;] z racji tego ze od pazdziernika zaczynam studia u Was w miescie wiec bede wpadal do Was na spoty :wink:poszukuje akademika i mam problem bo nie wiem czy dostane uniwersytecki i stad moje pytanie ktory z aka UŁ jest koedukacyjny, wporzadku itp. oraz czy ktos ma jakies info o tych prywatnych aka przy ul Gdanskiej?? Z góry dzieki za info
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
to co jutro sie widzimy:) o ktorej? to jak tradcja nakazuje to 19:30:wink: poziom 3
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
To 3-4 osoby juz sa na 100% wiec chyba sie widzimy:)
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
to na 8 sierpnia beda chetni???;] ja tam bede ;]
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Kiedy nastepny spot?? ;]
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
byłoby możliwe gdyby wrzucić cala paczkę z fotkami do ściągnięcia ;d
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
nie no cos TY Dzieki Panowie za spota nastepny za 2 tyg
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
to moze tak w czwartek o 18 jesli pogoda pozwoli to na samej gorze a ajk nie to na 3 pietrze
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
to co w czwartek ostatnie pietro o 20??
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
To co 25.07 o 18?
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
ja bylem na 3 biala A6... no nic nastepnym razem pojedziemy na sama gora:naughty: czyli teraz 28.07 tak??? o ktorej 18???
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
no wlasnie nie sprawdzilem forum przed przyjazdem jestem i nie ma nikogo no trudno... to jak teraz panowie???
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
no to jest piatka
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
moze 4:wink:
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Mi tez pasuje to 18 o 18
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
to co 18?19?
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Mi tam pasuje:wink: To co 11.07 na ktora?
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Spot?
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie 2 pytania obydwa przypadki gewinde 1. czy 8,5x 18, et 45 225/40 wejdzie bez problemu bez żadnych dystansów do A4 B6 avant 2. czy 8,5x 18, et 45 225/40 wejdzie do A6 C5 Avant bez kombinowania?? i jak by sprawa wygladala z PRZÓD 8Jx18 ET-35 TYŁ 9Jx18 ET-35 z takimi felami?
-
Klapa US Avant
Bardzo Bardzo Bardzo dziekuje:wink:
-
Klapa US Avant
Panowie tak jak w temacie poszukuje zdjec avanta z klapa us ori lub rezana z polska kwadratowa tablica rejestracyjna
-
Klapa US Avant - wersja
Mialo byvc tak pieknie.. Nie no zobaczymy jak bedzie
-
Klapa US Avant - wersja
wlasnie nie wiem czy rezac czy classic
-
Klapa US Avant - wersja
Kowi87 szafa ma rezana czy zmienial zreszta sam zobacze dzieki za naprowadzenie znalazlem a to nie to co chcialem.. Szafa ma tablice na wymiar us a ja szukam na polski kwadrat
-
Klapa US Avant - wersja
kurde bo zamierzam cos takiego zrobic jak w tej pomaranczowej tylko chcialbym zobaczyc jak to wyglada z kwadratowa polska tablica, czy to bedzie szpecilo czy dobrze gralo:wink: