Treść opublikowana przez Colin9
-
[B6] Standardowe nagłośnienie.
[email protected] - moj mail... dzieki wielkie za pomoc, niestety dopiero w piatek odbiore auto z serwisu i wtedy sprawdze dokladnie
-
[B6] Standardowe nagłośnienie.
no wiec tak...glosniki sa z tylu i z przodu...radio bylo z oryginalnym radiem i subwooferem, lecz podczas transportu zostalo rozkradzione z tych dwoch rzeczy (subwoofer i radio), ale glosniki pozostale w drzwiach sa. instalacja na pewno jest. w bagazniku pod tylna polka jest kabel nawet... radio nie jest oryginalne..wszystko jest w radiu dobrze ustawione. a czy w B6 sedan nie ma głosnika ze wzmacniaczem pod tylna polka ? bo ktos wyzej pisal ze powinien byc gdzies z boku...
-
[B6] Standardowe nagłośnienie.
ale nigdzie nie ma wzmacniacza w moim aucie...bynajmniej ja go nie znalazlem...mam podpiete zwykle radyjko i graja mi tylko przednie glosniki....nie chodzi mi specjalnie o subwoofer, lecz zeby graly wszystkie glosniki.
-
[B6] Standardowe nagłośnienie.
Witam. Mój problem polega na tym, iż nie posiadam oryginalnego subwoofera pod tylną półką. Z tego co wiem, znajduje się tam głośnik ze wzmacniaczem. Wie ktoś może gdzie takie coś można kupić ? Na allegro nie ma tego zbyt wiele, a jeśli jest to albo do B5 albo do B6 Avant. Chodzi mi najbardziej o to, aby tylne głośniki również grały, bo z tego co wiem, podłączone były one seryjnie do tego wzmacniacza.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich posiadaczy i miłośników Audi A4. Sam jestem posiadaczem Audi A4 B6 2.5TDi. Postanowiłem się zarejestrować ze względu na ilość i jakość informacji, jakich można się dowiedzieć na tym forum mam nadzieję że ta sytuacja się nie zmieni i dalej będę z zainteresowaniem i ciekawością przeglądał wątki na tej stronie pozdrawiam