Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelws504

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. pawelws504 odpowiedział(a) na pawelws504 temat w 1.8
    tak mam LPG. Błędów 0, przepustnica czyszczona i zaadaptowanana no i szczelność również sprawdzona. Przeglądając forum zauważyłem, że wiele osób ma problem z czujnikiem temperatury i teraz pytanie czy może on mieć coś wspólnego z tymi objawami?
  2. pawelws504 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam od pewnego czasu mam spory problem z moją audi. Po rannym odpaleniu silnika przy niższych temperaturach strasznie szaleją obroty. skaczą do 2-3tys i utrzymują sie na tym poziomie nawet gdy silnik się rozgrzeje. Nieraz pomaga delikatne "muśnięcie" pedału gazu i wtedy spadają na chwilę ale gdy ruszę i przejadę kawałek znowu szaleją. Miał ktoś może podobny problem? Ps. Przepustnicę czyściłem oraz adaptowałem za pomocą kluczyka
  3. Dzięki:) mody będą napewno tylko uporam się ze świrującymi obrotami i fisem
  4. Siemka nadszedł czas abym i ja pokazał swój pojazd. Jest to pełnoletnie A4 95r z silnikiem 1.8 ADR Przebieg na tą chwilę wynosi ok 314000tys (udokumentowany) Udało mi się ją kupić za kosmiczną sumę 3 tys. Facet który sprzedawał twierdził że się silnik skończył co na moje szczęście okazało się nieprawdą, ponieważ winny był przerwany wężyk w pompie paliwa. Po wymianie silnik pracuję wzorowo. Z wyposażenia - Grzana skóra - (niedziałający) fis i troszkę innych dupereli o których teraz nie pamiętam. W ostatnim czasie zrobiłem większy serwis czyli: - kompletny rozrząd - wszystkie płyny - olej - filtry - świece zapłonowe - nowe opony - Komplet amortyzatorów sachs jak narazie z mojej twórczości to tylko - instalacja gazowa Stag 4 - kompletnie nowe nagłośnienie no i kilka fotek (jutro dodam lepsze) http://img7.imageshack.us/img7/5139/4gcl.jpg http://img824.imageshack.us/img824/247/o3vt.jpg http://img94.imageshack.us/img94/3079/7fov.jpg http://img20.imageshack.us/img20/435/8zw7.jpg http://img28.imageshack.us/img28/7558/p3ui.jpg Pozdrawiam Paweł
  5. Witam!!! Na forum zarejestrowałem się dość dawno temu, lecz jakoś tak wyszło, że się jeszcze nie przywiałem. Od jakiegoś miesiąca stałem się posiadaczem wymarzonej a4-ki która przedstawię w odpowiednim dziale. Pozdrawiam Paweł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.