Treść opublikowana przez ŁukaszA4s
-
Downpipe rura zamiast kata?
kat zdrowy można powiedzieć jak nowy jaki to koszt DP ?
-
Downpipe rura zamiast kata?
Żebym jeszcze znalazł w rozsądnej cenie DP to tak ale ciężko raczej:/
-
Downpipe rura zamiast kata?
mam w siatce w kacie dziurę po turbince nie wiem czy jest zatkany kij wie ale bedzie z deka głosniejszy?
-
Downpipe rura zamiast kata?
ok a czy mogę założyć do seryjnego 1.8T 150? cos podniesie moc?
-
Downpipe rura zamiast kata?
Opłaca się to montować jakaś znacząca moc?
-
Brak ssania błedy
no dobra nie chce tak jeździć silnik może byc osłabiony przez te błędy w sensie mało mocy? od czego zacząć żeby te błędy zniknęły ? ---------- Post dopisany 05-12-2013 at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany 04-12-2013 at 19:35 ---------- ma ktos jakiś pomysł od czego zacząć zeby błędów nie byłlo i ssanie wróciło
-
Brak ssania błedy
Panowie mam takie blędy brak ssania czym to jest spowodowane Czy to wina przepływki?
-
Brak ssania błedy
panowie mam taki ot błedy i mam brak ssania moze to byc wina przepływki ?? ---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------
-
Element zawieszenia
nie nadal strzela :/ odkręciłem ta blache od belki co jest przykręcona na 2x 13klucz i 1x 18 i wpusvciłem oleju troche i to samo poduchuchy są dobre nie wiem gdzie dalekj szukać
-
Cykanie w kole LEWE
jutro wieczorem to sprawdzę ewentualnie dokręcę ---------- Post dopisany 29-11-2013 at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2013 at 16:44 ---------- hmm już sam nie wiem co to jest byłem u mechanika jak zaczął wymieniać co mogło paść to sobie go odpuściłem :/ jutro pojadę na diagnostykę i zobaczymy może to uslyszy z czego to dobiega
-
Nadajnik GPS
hmm a na allegro znalazłem za 200 coś warte to? LOKALIZATOR NADAJNIK GPS SPRAWDŹ TRASĘ PRACOWNIKA (3677939941) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Cykanie w kole LEWE
co ty wszystko sprawdzane było i to nie to nowe wahacze z jakieś 2 miechy maja kupiłem 4 sztuki bo popadały reszta zdrowa a dokrece zobacze bo chuu wie co to jest przegub nie bo na skręconych walił by a zresztą nie ma luzu zdrowiutki
-
Element zawieszenia
no własnie wszystko sprawdziłem dzwięk wydobywa sie u dołu ---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ---------- aa może byc tak ze to porostu sie poluzowało i strzela tak jak łańcuch omyka
-
Element zawieszenia
kolego mam problem taki ze jak ruszam to cos pyka przeskakuje jak by łańcuch czy coś :/ to możli we ze te gumy w sankach sie wyrobiły ---------- Post dopisany 27-11-2013 at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2013 at 21:42 ---------- czy wymiana tych tulei odbędzie sie na samochodzie? czy trzeba zwalać bekle?
-
Nadajnik GPS
hmmm ciekawe ile taka usługa kosztuje
-
Nadajnik GPS
Witam Nie chciałbym ani nie życze nikomu zeby coś takiego się stało. Boję się o swoje autko jak każdy cięzko na nie pracowałem i nie chciał bym zeby jakieś skur*****y mi fure zwinęli chciałem zamontować nadajnik GPS coś takiego jak kierowcy tirów maja lubo cos innego bezpieczestwo najważniejsze
-
Cykanie w kole LEWE
sorki na biłao to prawdopodobnie są sanki czy coś w tym stylu i z tego idzie cykanie chodzi mi o to co na biało jest zaznaczone
-
Element zawieszenia
chodzi o to co jest zaznaczone na biało na czerwono to poduszki silnika o ile sie nie myle
-
Cykanie w kole LEWE
Niestety ale takie w necie wyhaczyłem ta łapa czy poducha silnika jest blisko wahacza lewy dolny tył ---------- Post dopisany 24-11-2013 at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany 23-11-2013 at 09:14 ---------- no PQnowie na nie biesko zaznaczone too co to jest? wydaje mi sie ze dzwięk wydobywa się z tego takie strzelanie jak by przegub a na biało wydaje mi sie są to poduszki silnika tak?
-
Cykanie w kole LEWE
a też to sprawdze nagrałem cykanie dzis ale nic z tego bo w telefonie wyszło jak by to był przegub ---------- Post dopisany 22-11-2013 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2013 at 18:07 ---------- no Więc dziś wszystko rozebrałem co do cna wszystko było dobrze zero luzu nic i myślałem ze po złożeniu na nowo będzie dobrze no i nic co najlepsze udało mi sie mniej więcej zlokalizować ten dźwięk to nic w kole to idzie gdzie z dołu hmm jak to wytłumaczyć przy wahaczu lewym jak i prawym dolnym tył są takie gumy 3 albo 2 śruby na 13 klucz a druga po środku jakaś większa i ta jak taki grzybek czy coś i wydaje mi się ze z tego idzie ten dźwięk Pytanie co to jest jutro dla pewności pojadę na diagnostykę ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- Wydaje mi sie ze to jest to jakaś poduszka?
-
żarówki h7 efekt niebieskich swiateł?
dziekowac :)
-
żarówki h7 efekt niebieskich swiateł?
czemu :) w lato ja tam bym spróbował
-
żarówki h7 efekt niebieskich swiateł?
oo to
-
żarówki h7 efekt niebieskich swiateł?
panowie jeszcze jedno pytanie do was leci niw wiem jak fachowo sie to nazywa mam passata 1.8t i w tych wersjach występuje taki typ świateł tzn ze mocniej świeci światło w miejsce świateł drogowych jak to zrobic? ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- dobrze ze nie mam ksenonow to jest wydatek uffff
-
żarówki h7 efekt niebieskich swiateł?
to mówicie ze osram bedzie to dobry wybór tylko ta trwałość