Treść opublikowana przez ŁukaszA4s
-
jaki kanał dla turbo i przepływki ? vag 1.8T
ok zrobię narazie 002 025 na raz i podeśle logi
-
jaki kanał dla turbo i przepływki ? vag 1.8T
AEB z góry dzieki i ruszam z trójki z jakimi obrotami? i do którego momentu turbo robie na 002 ? czy 025?
-
Problemy z B6 1.8T.
hmm nie wiem jak w tdi ale w mojej 1.8 t padło sterowanie silnika czyli padł mi bezpiecznik wyskoczyło mi z 10 błędów silnik chodził jak traktor drgał po wymianie bezpiecznika zero błędów wszystko wróciło do normy .
-
jaki kanał dla turbo i przepływki ? vag 1.8T
jak w temacie chce zrbic logi tylko nie pamiętam ? może ktoś opisać po kolei co i jak? bardzo bym prosił i z góry dzięki
-
opinia na temat tych felg które lepsze
ile takie moga być warte na twoje oko ? czemu nie jakies 17 " by sie przydało
-
opinia na temat tych felg które lepsze
Hmm to czemu je moge założyć pasuja elegancko kupie śróby pływające i już 2 milimetry mysle ze zda to egzamin
-
Falowanie silnik chodzi jak traktor cały drga dużo błędow
Jak w temacie przeczyściłem przepustnice była okropnie zasyfiona no i założyłem po czym silnik nierówno zaczął pracować :/ i lekknie pykanie z tłu mika ech podłączyłem pod vaga a przed tym odłączyłem przepływke i na nowo załozyłem i sprawdzam błędy i wyskoczyło mi chyba z 9 błędów co to do cholery jest ? 17833 Zawór oczyszczania układu EVAP (N80) zwarcie Z masą kod ustrki P1425 17955 Zawór regulacji ciśnienia doładowania (N75) zwarcie z masą kod usterki P1547 17525 Obwód podgrzewania sondy lambda rząd 1, czujnik 2 zwarcie z masą P1117 17843 Przekaźnik pompy powietrza dodatkowego (J299) - zwarcie z masą, kod usterki P1435 17829 Elektrozawór wtrysku powietrza dodatkowego (N112) - zwarcie z masą, kod usterki P1421 17697 Zawór sterujący ciśnienia doładowania - N249 - zwarcie z masą, kod usterki P1289 17522 Sonda lambda, rząd 1, czujnik 2 - zbyt wysoka rezystancja wewnętrzna P1114 16486 Czujnik masowego przepływu powietrza (G70) - zbyt niski poziom sygnału P0102 17524 Podgrzewanie sondy lambda, rząd 1, czujnik 1 - przerwa w obwodzie P1116
-
opinia na temat tych felg które lepsze
hmm te fele już były jak kupiłem nie są za bogate wręcz ch j we na zmęczenie na zimę stykna 15 to małe kółka od taczki myślę na lato nad innymi 16 17" mam tez inne 15 ale te są od vectry ale muszę pierścienie dokupić narazie nie chce się w to bawić a te na czarny połysk boki pomalować
-
opinia na temat tych felg które lepsze
a ile one mogą byc warte 200 to niech zostana
-
opinia na temat tych felg które lepsze
nie ma sensu te beda na zime na zajechanie na lato 17"
-
opinia na temat tych felg które lepsze
no niestety to twoim zdanie ma jezdzić na tarczach bo felgi fatalne ja tych felg nie kupowałem takie juz były i nic na to sie nie poradzi zmienic ani ulepszyc sie juz nie ulepszy :/
-
opinia na temat tych felg które lepsze
Co sądzicie 2iadomo w dzień inaczej sie prezentuja
-
Pompa paliwa 1.8 T numery
prosze o pomoc w odczytaniu mi numerów pompy i pomoc w znalezieniu pompy paliwa Pozdr
-
Moja Zieleninka A4 B5 :)
a Była mowa o tym w B5 Battalion ?
-
Moja Zieleninka A4 B5 :)
mhm Co masz na myśli (Skóra)?
-
Wachacze przod audi 1,9tdi B6
org VW co pasują tak że do Audi 2200 na allegro a badziewie za 400 a nawet troche taniej
-
Moja Zieleninka A4 B5 :)
Dzięki dzięki no Coś będzie się modzić ale po zimie :) narazie konsole zmienię na czarny carbon no i wypiorę cały środek auta
-
Moja Zieleninka A4 B5 :)
to jakie kupić zawiasy ? chociaż na tył ?
-
Moja Zieleninka A4 B5 :)
No mam kilka propozycji w sprawie felg do 800 stówek wiec chyba nie ma co kombinować a Co z zawiasami?
-
Moja Zieleninka A4 B5 :)
hmm nie wiem jak to wytłumaczyć Ale tak Opel Vectra B 2000r typ felg bardzo podobny do tego nie weim jaki ma rozstaw Vectra B, ale jak pasowałem od B to pasowały tylko dystanse wystarczy dorobić Fele 16 no a jak bym kupił Springi? -40mm? albo -30mm bez wymiany amorków choć przydało by się wymienic gdyż już troche znosi dupe na dołkach ale minimalnie .
-
Pomoc w wyborze sprężyn z 1BE lub innych obniżających
również sie podpinam pod Temat jakie springi do B5 ? MTSu? -40mm
-
Moja Zieleninka A4 B5 :)
no właśnie będzie zrywane i czarne naklejane :) za bardzo daje po oczach i trochę odstrasza wezmę się za to w najbliższym czasie narazie Audio zakupuje ---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- hmm a co sądzicie o Springach ? MTS -40mm
-
Moja Zieleninka A4 B5 :)
aaa no właśnie :) już wszystko jasne hmm sziwne pasowałem taki alu i pasowały tylko tystanse wystarczy dorobić
-
Moja Zieleninka A4 B5 :)
lampy tył lift już są myśle ze 16 wystarczą tylko ze z pazurem ( zastanawiam sie jak nad felgami to chyba będą 16 od opla KOŁA FELGI ALUMINIOWE OPEL INSIGNIA 225/45 R18 (2930711469) - motoAllegro ) takie coś w podobnie felgi z oponami za marne pieniążki można powiedzieć ze za darmo od znajomego Kierunki no dobrze mówisz a zderzaki muszą poczekać
-
Moja Zieleninka A4 B5 :)
Drodzy koledzy jak myślicie co można poprawić w wyglądzie ? jakaś końcówka tłumika na pewno aluski ale jakie najlepsze jakiś org od a3 ? hm nie wiem co jeszcze?