Treść opublikowana przez ŁukaszA4s
-
żarówki h7 efekt niebieskich swiateł?
mam tera jakiś szajs to świecą led ale w deszcz mglistą pogodę nic nie widać ;/
-
żarówki h7 efekt niebieskich swiateł?
ŻARÓWKI 12V - H7- 55W XENON- BLUE VISION -2SZT (3671478204) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ?? ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ---------- znając życie i szczęście moje padną mi po miesiącu
-
żarówki h7 efekt niebieskich swiateł?
to i to nie chce efektu led tylko lekki niebieski i w dobrej cenie
-
żarówki h7 efekt niebieskich swiateł?
jak w temacie chodzi o zarówki ?
-
Cykanie w kole LEWE
noo jutro spróbuje ale ten dzwięk jest taki jak by koło było nie dokręcone do tarczy i miało luz w dziurach :/
-
Cykanie w kole LEWE
no mam bo zjebbb zyciem te tarcze aż zobacze jutro no ciekawy jestem
-
Cykanie w kole LEWE
tarcze na pewno do wymiany są ale kurcze nie sądzę zeby to było raczej tarcie hmm wkurr to bo nigdy nie wiadomo co sie stanie
-
Cykanie w kole LEWE
cyka tylko w trakcie ruszania i w trakcie hamowania hmm nie wydaje mi sie klocki sztywno ułożone są zobaczę jutro przegub jak są minimalne luzy można go jeszcze dopuścić do jazdy hmm ale jeśli to przerób walił by na skręconych a na skręconych można powiedzieć we niee tak głośno cyka może być łożysko mackpersona?
-
Cykanie w kole LEWE
Witam nie wiem jak to nazwać cyka w lewym przednim kole tak jak by coś przeskakiwało to nie przegub tak mi sie wydaje na skręconych kołach nie strzela ja też jade i dodaje gazu to słychac takie przeskoczenie tylko raz no i jak ruszam normalnie to jest to samo co to kurcze jest?
-
Cykanie w silniku
mama to samo ANB takie jak by tarcie wycieranie z pod pokrywy zaworów zwaliłem pokrywę i sprawdziłem łańcuch jest napięty prawidłowo ale dźwięk idzie właśnie od niego :/ też myślałem ze to z winy oleju ze trzeba dolać ale i to nie to denerwuje mnie to tarcie co tu zrobić wymiana oleju nic tu nie pomorze , można z tym tak jeździć ? śmigam już tak z półtora miecha ale się trochę boje ze strzeli :/
-
logi udane czy nie ?
no właśnie błąd kiedys był ale jak mi sie spalił bezpiecznik sterowanie silnika to po tej wymianie nie ma przepływki tylko błąd 17536 koste mozna taka kupić chyba 18 zl kosztuje nie majątek wypadało by wytrzasnąc od znajomego jakiegoś przepływke będzie różnica w mocy, jeśli moja rozjeb jest a czyjas dobra
-
logi udane czy nie ?
heh nie mogę ściągnąć mój inteligentny antywirus blokuje ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- hmm mam wtyczkę przepływki rozwalona moze tez byc od tego co nie
-
logi udane czy nie ?
nom właśnie tak jak piszesz wyższych niz 25 nie mogę a mogę ściagnać VAGa z netu ? jakąś stronke proponujesz?
-
logi udane czy nie ?
faktycznie sorry zle wybrałem :/ ale i tak zle zrobione bo grupa jest 003 :/ ---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ---------- Grupy: 002,015 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002,018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM no koledzy wyszło coś z tego? ---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ---------- 115 118 nie obsługuje tym bardziej 025 :/ tylko 002 czemu?
-
logi udane czy nie ?
025 nie ma nic sie nie pokazuje mam ANB silnik wiem że żle to zrobiłem no ale teraz bedzie dobrze ---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ---------- a to ze z dwóch różnych to pomyłka jest 1.6 ii 1.8T Sorry
-
logi udane czy nie ?
heh nom dziwnie to skonstruowałem heh teraz to zauważyłem ale to z przyzwyczajenia ---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ---------- czyli te co zrobiłem nadają się na o d*pę potłuc dziś się z tym rozprawie i wrzucę poprawne ale i tak super że wyszło bo juz myślałem ze z tych co są nic nie wyszło
-
logi udane czy nie ?
mam 1.8 T chce turbo i przepływke?
-
logi udane czy nie ?
Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
błędy ;/ Pomoc
teraz błędy sa takie dziwne sonda nie tylko cos z katem tak?
-
błędy ;/ Pomoc
heh zobacze jutro bo ten błąd pojawia sie znikąd kasuje go odpalam jade gdzieś znowu podłączam i nie ma dzis sprawdziłem i jest wymienie sonde hmm a jak nie to i d*pa wcześniej tego kurde nie miałem po co czyściłem ta przepustnice ahhh i znowu kłopot jak nie to to to ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ---------- no dobra jeżeli sonda do d*py to spalanie się zwiększa a jest takie same wydaje mi sie komputer pokazuje przy moim butowaniu średnie 11 12 ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ---------- jak zrobic adaptacje przepustnicy?? vag
-
błędy ;/ Pomoc
hmm tam nie byłem ale 4 miesiące temu turbo robiłem ale to raczej jak by mogło coś sie stać to by wcześniej sie stało nie teraz hmm a sonda mogła sie prxzetopić? od gorąca od turbiny? bo turbo mam czerwone i to na ostro wraz z kolektorami
-
błędy ;/ Pomoc
hmm ta wtyczka co odpina aby zdemontować przepustnice niee raczej nie delikatnie wszystko robilem ale w kolektorach ssących jes taki cos ma dwa druciki co to jest? którą sondę ? pierwsza koło turbo?
-
błędy ;/ Pomoc
Wcześniej miałem błąd przepływki teraz nie mam ale jeszcze wczesniej miałem spalona pompe mam od awt silnika 1.8 t cos ma to wpólnego?
-
błędy ;/ Pomoc
Mam błędy co tu zrobić od czego zacząć błędy po czyszczeniu przepustnicy :/ wcześniej tego nie miałem .
-
jaki kanał dla turbo i przepływki ? vag 1.8T
mam robic na tych kanałach jednocześnie ?jestem laikiem nie zabardzo wiem o co chodzi w tym 2+7 , 13+25 po mojemu robie logi dynamiczne 002 i 007 tak? a potem 013 i 025? każdy osobno czy 2 i 7 razem ? zadam kolejne glupie pytanie ale jestem tutaj aby się dowiedzieć które logi są od turbo a które o d przepływki Pozdr