Treść opublikowana przez kisiel
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
musiałem szybko uciekać bo do wawy leciałem następnym razem:)
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
No mam nadzieje że będzie łatwiej bo to wioska i tam i tak bardzo harmoni nie ma ale pożyjemy zobaczymy...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzięki za wsparcie:)
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Stary jeszcze tak ogarnięty to nie jestem narazie faza planów i pozwoleń...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Oglądałem bardzo ładne 2.7biturbo ale narazie mam inne wydatki niż auto A 2.7 biturbo do tanich w eksploatacji nie należy. Jak skończe budować dom i wszystko będzie się dobrze układać to napewno wpadnie albo 4.2 albo 2.7 biturbo ---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ---------- A tak w ogóle może ktoś chce kupić a4 1.8 automat na sekwencji 1996 r stan dobry- 6500zł....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
2.8 Q mój ulubiony:)
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Spoko jak będę miał czas (A z tym to ciężko ostatnio) to na pewno wpadnę...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Sprzedałem a4:( ale kupiłem A6:)
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
spoko bram mi nie brakowało
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
spoko 15:40 ruszam z kisielan na podlaską 12 i pózniej o 17 ślub w Bożym Ciele....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ostatnie chwile wolności ... jutro wielki dzień
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
może i mi sie uda ....w niedziele dotrzeć...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Sarne trafiłem dwie lampy maska i gril.... :(
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
jeżeli chodzi o nie domaganie auta ma ktoś może maske na zbyciu albo sam gril?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Gratulacje i zdrówka dla całej rodzinki
-
Wakacje w Chorwacji
Ja razem z czterema osobami przekraczaliśmy tę granice wszyscy tylko z dowodami i nie było żadnego problemu. p.s za tydzień też tak jedziemy:)
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
mam nadzieje żę to to a nie nic innego bo na chorwcje się wybieram i niebardzo mam już czas żeby coś poważnego robić...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Panowie pomocy co to może być? Stoje sobie w korkuk temperatura płynu 90C załączam klime i zaczyna rosnąć wyłączam i wraca na 90? tak jest na postoju. Podczas jazdy z klimą i bez jest 90 ale jak stane to na klimie znowu rośnie... pomóżcie bo powoli mam już dość swojego auta...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
jaki s patent na to masz czy jak?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
gdy bym i ja go troche miał to też bym to zrobił ... jest tam tylko jeden problem zerwany gwint na dwóch śrubach:/
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
panowie dajcie jakiś namiar na dobrego mechanika który ogarnie mi uszczelke (górną i dolną) misy olejowej bo ja już mam dosyć partaczy.....
-
Muzyka w naszych autkach
- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
no to tak jak i mi jak będzie dobrze to i ja wpadne w niedziele- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
jak coś to ja mieszkam przy trasie siedlce węgrów i jeżeli moge jakoś pomuc to chętnie...- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ale nas było a jebało jajkami tak słaby gaz zalałem że ledwo do domu dojechałem chyba pojade jutro gdzieś i to spuszcze .... albo pojade na stacje niech powochają co mają... - "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"