Witam. Mam pytanko jak przeplukać ukałd chlodzenia? Dodam ze miałem dodany do plynu jakis srodek ktory miał niby uszczelnic wycieki, teraz mam zamiar wymienic chlodnice bo to z niej wycieka płyn. Czy jest potrzeba przepłukania i w jaki sposob to zrobić?
Witam. Mam zamiar wymienic cieknacy waż w mojej A4 b5 łaczacy pompe z maglownica, czy mółgłby mi ktos pomoc jak dobrać sie do niego od strony maglownicy czy da rade jakos od nadkola? Może ktoś z was spotkał sie z tym także prosił bym o pomoc.