-
listwa uchwytowa (oświetlenie tablicy rej )- sedan
do sedana jest ta sama listwa co do avant?
-
Spociki Łódzkie
No podobne mam refleksje DJ, dzwonię i dzwonię, tęsknię i kur*a łezki ronię, a tam cisza...
-
Spociki Łódzkie
bondziorno, wróciłem. jesteście dzisiaj?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Panowie, skołowalibyście przepływomierz używkę poczebuję.
-
Spociki Łódzkie
Telegram: turbo dziala. Stop. Skrzynia nie szumi. Stop. W niedziele mnie nie ma. Stop. Mocze dupsko w baltyku. Stop. Przysle Wam mewe pocztowa. Stop. Pozdro
-
kłopoty z mocą po remoncie silnika
Juz jest ok, zawor n75 byl, teraz smiga milo, tylko bez przeplywki, na ktorej po wyjeciu okazalo sie nie ma opornika nawet :-)
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
zaraz będą fotki Panowie. z tą N75 może być tak, że po prostu koleś z warsztatu nie ogarnął, jak wjeżdżałem do niego było ok, potem wyjęli wszystkie bebechy i jak składał to musiało mu się omsknąć bardzo fajnie było się u Was pojawić. zaraz wrzucam zdjęcia.- kłopoty z mocą po remoncie silnika
tak jest. i teraz tak, czy z tym nieszczelnym dolotem mogę w ogóle jeździć przez kilka dni? turbinie się nic nie stanie?- Spociki Łódzkie
dobra, to będę w niedzielę. Panowie Łodziacy, jakby któryś mógł jeszcze spojrzeć w ten wątek mój http://a4-klub.pl/1-8t-218/klopoty-moca-remoncie-silnika-278689-new/ to bym był wdzięczny, pozdro- Spociki Łódzkie
oile sie nie myle nie ma b6 z multitronikiem chyba ze u DJ w cabrio moze byc hm, ale jak to No ja mam Audi A4 B6 Avant 1.8T ze skrzynią 01J, 6stopniowy automat, 2002 r.- kłopoty z mocą po remoncie silnika
No wlasnie sprawa wygląda tak, że komputer nie pokazuje ani kurde jednego błędu. Zero.- Spociki Łódzkie
Koledzy, potrzebuję się przejechać sprawnie działającą b6 z multitronikiem. Odebrałem swoją z naprawy i coś jest chyba nie tak, ale jako, że przed naprawą było jeszcze gorzej, potrzebuję porownania. Znalazłby ktoś 10 minut? w razie czego mój nr 535 517 666- kłopoty z mocą po remoncie silnika
Problemy, problemy, problemy . Robiłem duży remont silnika, naprawy: uszczelka głowicy, kolektora wydechowego, panewki główne, korbowodowe, luzu wzdłużnego, rozrząd, rolki pompa wody, oleje płyny odmy filtry pierścienie tłokowe łożyska paska wielorowkowego, napinacz łańcucha pomy oleju czujnik temperatury pompa paliwa, jednocześnie generalny remont skrzyni (multitronic 01J), kilka miesięcy wcześniej regenerowana turbina. Dzisiaj odebrałem auto z warsztatu, ogólnie poprawa jest spora, żadnego szarpania, skoków obrotów, szumienia, etc. ale auto nie ma mocy, od 80 km/h ślimaczy się okrutnie. Facet mówi, że to gdzieś powietrze ucieka koło turbiny, ale nie może zlokalizować rozszczelnienia. Interkuler wymyty, więc nie widać gdzie tam olej by przeciekał, czy coś. Jaka może być przyczyna takiego stanu rzeczy, po takich naprawach (dodam, że przed tym remontem sprawa nie miała miejsca, były inne problemy, które zostały wyeliminowane). Czy to interkuler? przepływomierz? pomocy pozdrawiam - Spociki Łódzkie