Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kłopoty z mocą po remoncie silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Problemy, problemy, problemy ;).

Robiłem duży remont silnika, naprawy:

uszczelka głowicy, kolektora wydechowego, panewki główne, korbowodowe, luzu wzdłużnego, rozrząd, rolki pompa wody, oleje płyny odmy filtry pierścienie tłokowe łożyska paska wielorowkowego, napinacz łańcucha pomy oleju czujnik temperatury pompa paliwa, jednocześnie generalny remont skrzyni (multitronic 01J), kilka miesięcy wcześniej regenerowana turbina.

Dzisiaj odebrałem auto z warsztatu, ogólnie poprawa jest spora, żadnego szarpania, skoków obrotów, szumienia, etc. ale auto nie ma mocy, od 80 km/h ślimaczy się okrutnie. Facet mówi, że to gdzieś powietrze ucieka koło turbiny, ale nie może zlokalizować rozszczelnienia. Interkuler wymyty, więc nie widać gdzie tam olej by przeciekał, czy coś.

Jaka może być przyczyna takiego stanu rzeczy, po takich naprawach (dodam, że przed tym remontem sprawa nie miała miejsca, były inne problemy, które zostały wyeliminowane).

Czy to interkuler? przepływomierz?

pomocy :)

pozdrawiam

Opublikowano

Kolego bez podstawowego sprzętu czyli kabla i programu za pare groszy ciężko coś zdiagnozować, jesli ucieka gdzieś powietrze to trzeba to sprawdzić i zlokalizować dziure, najlepiej sprawdzić ciśnieniowo cały dolot.

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie sprawa wygląda tak, że komputer nie pokazuje ani kurde jednego błędu. Zero.

Opublikowano

Silnik był wyjmowany, więc i przewody były odpinane - jak na mój gust, pomylony któryś z przewodów podciśnieniowych i stąd cały problem.

Opublikowano

Czyli do zrobienia logi z grup 002 115 118 i sprawdzenie szczelności dolotu.

Opublikowano
  • Autor

tak jest. i teraz tak, czy z tym nieszczelnym dolotem mogę w ogóle jeździć przez kilka dni? turbinie się nic nie stanie?

Opublikowano

Turbinie nic nie bedzie, ale szkoda silnika

Jak łapie lewe powietrze to uboga mieszanka i podwyższona temperatura

Zrób logi bo to tylko gdybanie z tym dolotem

Opublikowano
  • Autor

Juz jest ok, zawor n75 byl, teraz smiga milo, tylko bez przeplywki, na ktorej po wyjeciu okazalo sie nie ma opornika nawet :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.