-
Chcem założyć ledy włącznik z funkcją AUTO zwykłe światła
ok dziękuje bardzo za pomoc
-
Chcem założyć ledy włącznik z funkcją AUTO zwykłe światła
a dopisze ze kupiłem ledy sa trzy przewody i w instrukcji jest ze plus+ i minus- bezpośrednio do aku a ten trzeci do postojówki do plusa ale to nie bedzie mi działać tak jak bym chciał nie mam świateł do jazdy w dzień
-
Chcem założyć ledy włącznik z funkcją AUTO zwykłe światła
no tak ma działać ale chcem teraz podpiąć pod to jakies ledy i chciał bym żeby to działało w automacie czyli w dzien ledy a wieczorem żeby automatycznie przechodził na światła zwykle
-
Chcem założyć ledy włącznik z funkcją AUTO zwykłe światła
tak, ale jest zakodowany na niemcy czyli włącza krótkie dopiero po zmierzchu
-
Chcem założyć ledy włącznik z funkcją AUTO zwykłe światła
Witam proszę o pomoc, mam włącznik świateł z funkcją auto który nie jest zakodowany czyli w dzień nie zapala świateł krótkich, i chciał bym podpiąć pod to światła LED oczywiście żeby w dzień sie włączały automatycznie i automatycznie żeby po zmierzchu przełączał sie na krótkie czy jest taka możliwość?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
a jak można sprawdzić jaki mam moduł MCE?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Witam, posiadam audi b7 i chodzi mi o włącznik świateł z pozycja AUTO i czujnikami zmierzchu które w dzień się automatycznie nie załączają i chciał bym się dowiedzieć czy można zrobić żeby się włączały automatycznie halogeny a wieczorem światła mijania?
-
Luźne półosie napędowe
Teściu ma audi a4 b6 i sprawdzałem u niego i jest zero luzu
-
Luźne półosie napędowe
ciężko mi powiedzieć który ale obstawiam wewnętrzny bo dowiadywałem się że one lobią dostawać luzy a niby samego wewnętrznego nie można wymienić więc chcę kupić cała pół os z przegubami oczywiście używkę
-
Luźne półosie napędowe
Witam w ostatnim czasie zaczęło mi coś pukać najbardziej przy lekkim skręcie w prawo i na bardzo nie równej nawierzchni albo gdy mam bardzo małe obroty wtedy wiadomo są bardzo duże drgania gdyż samochód się dusi, zawieszenie sprawdzone 100 raz i nic ale zauważyłem ze osie maja luz w prawo i w lewo czy to tak ma być czy są do wymiany przeguby wewnętrzne przy skrzyni?? proszę o pomoc
-
Problem z pokrętłem(kółkiem)czasowym od manetki wycieraczek- nie reaguje pomocy:(
ok dzięki za odpowiedz:)
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
witam a czy można zrobić w b7 tak ze w dzień będę mógł włączyć same przednie halogeny bez postojówek mam też czujnik zmierzchu i światła zwykłe proszę o pomoc
-
Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
ja tez wyciąłem i wcale nie widzę kopcenia i minął problem przybywania oleju wiec nie ma się co zastanawiać
-
Problem z pokrętłem(kółkiem)czasowym od manetki wycieraczek- nie reaguje pomocy:(
Tylko ze w trybie automatycznym reaguje a w trybie ręcznym wcale
-
Problem z pokrętłem(kółkiem)czasowym od manetki wycieraczek- nie reaguje pomocy:(
Witam jak w tytule napisałem mam problem z pokrętłem (kółkiem) dopisze ze mam też czujniki deszczu i w trybie automatycznym kręcąc kółkiem w dół wycieraczki na chwile zwalniają po czym same po chwili przyspieszają kręcąc do góry nie reagują ale głównym moim problemem jest kiedy przechodzę na tryb ręczny kółko w ogóle nie reaguje ani w dół ani w górę czyli nie mam możliwości opóźnić ruchu wycieraczek czyli dokładnie mi chodzi żeby np załączały się z przerwą co 3-4 s gdzie szukać przyczyny proszę o pomoc???
Pawel429
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta