Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawel429

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawel429

  1. a dopisze ze kupiłem ledy sa trzy przewody i w instrukcji jest ze plus+ i minus- bezpośrednio do aku a ten trzeci do postojówki do plusa ale to nie bedzie mi działać tak jak bym chciał nie mam świateł do jazdy w dzień
  2. no tak ma działać ale chcem teraz podpiąć pod to jakies ledy i chciał bym żeby to działało w automacie czyli w dzien ledy a wieczorem żeby automatycznie przechodził na światła zwykle
  3. tak, ale jest zakodowany na niemcy czyli włącza krótkie dopiero po zmierzchu
  4. Witam proszę o pomoc, mam włącznik świateł z funkcją auto który nie jest zakodowany czyli w dzień nie zapala świateł krótkich, i chciał bym podpiąć pod to światła LED oczywiście żeby w dzień sie włączały automatycznie i automatycznie żeby po zmierzchu przełączał sie na krótkie czy jest taka możliwość?
  5. Witam, posiadam audi b7 i chodzi mi o włącznik świateł z pozycja AUTO i czujnikami zmierzchu które w dzień się automatycznie nie załączają i chciał bym się dowiedzieć czy można zrobić żeby się włączały automatycznie halogeny a wieczorem światła mijania?
  6. Teściu ma audi a4 b6 i sprawdzałem u niego i jest zero luzu
  7. ciężko mi powiedzieć który ale obstawiam wewnętrzny bo dowiadywałem się że one lobią dostawać luzy a niby samego wewnętrznego nie można wymienić więc chcę kupić cała pół os z przegubami oczywiście używkę
  8. Witam w ostatnim czasie zaczęło mi coś pukać najbardziej przy lekkim skręcie w prawo i na bardzo nie równej nawierzchni albo gdy mam bardzo małe obroty wtedy wiadomo są bardzo duże drgania gdyż samochód się dusi, zawieszenie sprawdzone 100 raz i nic ale zauważyłem ze osie maja luz w prawo i w lewo czy to tak ma być czy są do wymiany przeguby wewnętrzne przy skrzyni?? proszę o pomoc
  9. witam a czy można zrobić w b7 tak ze w dzień będę mógł włączyć same przednie halogeny bez postojówek mam też czujnik zmierzchu i światła zwykłe proszę o pomoc
  10. ja tez wyciąłem i wcale nie widzę kopcenia i minął problem przybywania oleju wiec nie ma się co zastanawiać
  11. Tylko ze w trybie automatycznym reaguje a w trybie ręcznym wcale
  12. Witam jak w tytule napisałem mam problem z pokrętłem (kółkiem) dopisze ze mam też czujniki deszczu i w trybie automatycznym kręcąc kółkiem w dół wycieraczki na chwile zwalniają po czym same po chwili przyspieszają kręcąc do góry nie reagują ale głównym moim problemem jest kiedy przechodzę na tryb ręczny kółko w ogóle nie reaguje ani w dół ani w górę czyli nie mam możliwości opóźnić ruchu wycieraczek czyli dokładnie mi chodzi żeby np załączały się z przerwą co 3-4 s gdzie szukać przyczyny proszę o pomoc???
  13. kolego miałem kiedyś ten sam problem musiałem ściągnąć program od nowa i go zainstalować i później musiałem wybrać przez który com ma się łączyć
  14. sprawdziłem, wszystko jest dobrze poskręcane a ty kolego masz sama puchę czy rurkę ci dali w środek?
  15. ja mam taki sam problem od kiedy usunąłem filtr cząstek stałych
  16. Kolego miałem taki sam objaw jak ty, co do spalania to nie zauważyłem różnicy i cały zabieg kosztował mnie 700 zł w poznaniu
  17. Witam mam pytanko czy jest możliwe przerobienie włącznika świateł z auto i czujnikami zmierzchu bez VAG-a tak żeby światła zapalały się cały czas automatycznie a nie tak jak teraz czyli tylko wieczorem proszę o pomoc
  18. Mam problem a mianowicie po usunięciu DPF słychać jak by lekkie buczenie, sprawdzałem i mam wrażenie że te buczenie wydobywa się z filtra powietrza, dopisze ze jest wszystko szczelne. Czy te buczenie może być przyczyna pustej obudowy DPF-a? A co myślicie nad wstawieniem rurki do obudowy DPF-a?
  19. A czy można tez przerobić bez vaga w audi b7 włącznik z AUTO ale mam czujniki zmierzchu wiec tryb automatyczny działa tylko w nocy
  20. kolego a możesz mi jeszcze podpowiedzieć jak sprawdzić ten magiel?
  21. bylem dwa razy na trzepakach i nie widzą żadnych luzów w zawieszeniu i na trzepakach nic nie puka
  22. jestem tu nowy i mam podobny objaw i nic nie mogę znaleźć. U mnie stuka najbardziej jak skręcam lekko w prawo a podczas jazdy na wprost stukanie troszkę ustępuje dodam ze te objawy są dopiero wyczuwalne na bruku proszę o pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.