-
Świece żarowe 2.0 CR problem z odpalaniem na zimnym
A
-
Świece żarowe 2.0 CR problem z odpalaniem na zimnym
Okazało się, że był spalony bezpiecznik 60V
-
A4 B6 1.9 AVF grzanie świec no pre-glow
Rozwiązałeś problem ?
-
czujnika temperatury cieczy G62
Chciałem odpiąć czujnik temp żeby oszukać komp i może wtedy pójdzie prąd na świece żarowe ?
-
czujnika temperatury cieczy G62
A co to za sygnał PWM?
-
Świece żarowe 2.0 CR problem z odpalaniem na zimnym
Moduł wymieniłem i nadal jest problem . Stwierdziłem brak napięcia na fajne świece żarowych. Być może problem leży teraz po stronie czujnika temp cieczy?
-
czujnika temperatury cieczy G62
Witam zaobserwowalem problem braku prądu na świecach żarowych - przekaźnik wymieniony świece ok więc tylko pozostało sprawdzic czujnik temp tylko gdzie on jest . Pomoże ktoś?
-
Świece żarowe 2.0 CR problem z odpalaniem na zimnym
Czy to świece żarowe czy coś innego A jak świece to może ktoś powie gdzie są zlokalizowane 2.0 CR
-
Świece żarowe 2.0 CR problem z odpalaniem na zimnym
Witam Zaobserwowalem wczoraj problem z odpalaniem silnika po nocy pozostawione auto pod chmurką . Silnik kręci LECZ dłużej. Odpalił ale tak jakby na 4 cylindrach?. Dziś po podpięcie pod będę wyszlo
-
Nie mogę wlać diesla z kanistra
Czy da się tą zapadkę usunąć ?
-
1.9 115 km buczenie w okolicy filtra powietrza
A który to rok twojej audi ? Bo u mnie jest jeszcze katalizator
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Jeśli słyszę ten objaw to od czego mam zacząć ?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Witam ja mam taki sam problem w a4 b7 1.9 TDI buczy w okolicy filtra powietrza , nie wiem co może być nie tak powiedźcie mi od czego mam zacząć ?
-
1.9 115 km buczenie w okolicy filtra powietrza
Witam wszystkich forumowiczów zakupiłem audi a4 b7 1.9 tdi 115 km . Po jakimś czasie usłyszałem dziwny dźwięk takie buczenie w okolicy filtra powietrza . W czasie jazdy na wyższym biegu podczas dodawania gazu buczy ( nie miły dźwięk ) , nie wiem czy to wina katalizatora czy problem tkwi w silniku? wymieniłem rozrząd filtry i nic . W serwisie nie kazali mi się tym przejmować , ale ja wiem że coś jest nie tak . Może ktoś miał taki sam problem ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkim od 2 tyg jestem użytkownikiem A4 B7 1.9 TDI 115 km . Jestem dość specyficznym typem bo nie lubię jak coś nie gra mi w aucie . Już dziś stwierdziłem że jest coś nie tak ale to może później opiszę . Mam nadzieję że przyłączenie się do forum Audi A4 będzie owocowało w moje umiejętności laika
przemek63a
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta