Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Carmelo1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Carmelo1

  1. dobra dzikuje a jak do tego sie zabrac i czy jest to drogie w naprawie...??i pewno do elektryka trzeba smignac..
  2. Witam mam maly problemik mianowicie, leka wariacje podczas urachamiania wycieraczek biorac wajche do dolu powiny raz zebrac a potrafi czasem po pare razy lub nawet niechce sie zatrzymac biorac wajche na czasowe ustawienia jest podobnie mianowicie raz zbiera 2 razy raz 4 jak mu sie podoba o co chodzi bespiecznik ,styki w laczeniu wajchy??szukalem podobnego watku ale nic nie moglem znalesc moze ktos co podpowie... * proszę używaj właściwych określeń, opisując problemy techniczne.... - wajcha w audi? popraw proszę treść watku [Musahi]
  3. nonie iwme gdzie bede naprawial juz malo co wiem troche mnie to przeroslo wiec prosze o jak najwiecej jakis dobrych mechanikow...jak ktos zan i polecaja a propo takiego fanta...najbardziej chcial bym ja wykrecic ale zobaczymy wiec piszcie jak co gdzie mozna podjechac...dzkuje....
  4. witam wszystkich nabylem piekne a4 1.9tdi 110okonikow dla mnie cos bajecznego piekan jazda plynosc lekosc elegancjia na ulicach ...ale przyszlo co do wymiany siwezuszek i problem jedna jest ukrecona nie wiem czy ukrecili czy bbyla nie wime nie wnikam ii....najlepsze zeby ja wyjac trzeba zdjac glowice i co za tm idzie inne zeczy mam pytanie czy juz cos takiego mial robil przechodzil o co mi codzi ze jak mi go rozbiora i zlorza czy czasem nie bedzie jakiegos problemu z silnikiem czy to jest zdrowe dla silnika takie rozebranie tym bardziej ze chodzi jak malina ..no oprucz tego odpalania i bym chcial zeby chodzil dalej jak malina wiec pytam sie was o jaks opinie czy jest czego sie obawiac..i czy to droga sprawa??dzikuje z gory jestem od niedawna milosnikime tej marki i narazie jest najjjssss...dziekuje temat poprawiony - prosimy o nadawanie tematom, prefixu [Musashi]
  5. Witam wszystkich nabylem piekne a4 1.9tdi 110okonikow dla mnie cos bajecznego piekan jazda plynosc lekosc elegancjia na ulicach :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.