Treść opublikowana przez matus_333
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
oczywiście wiem ze bagażnik trzeba ręcznie podnieść, ale właśnie tego zamka mi nie zwalnia po naciśnięciu przycisku na pilocie...
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Mam problem od jakiego czasu z niewyjaśnionych przyczyn znikło mi domykanie szyb z pilota jak również otwieranie, potwierdzenie zamknięcia samochodu chodzi tu o awaryjki natomiast otwarcie sygnalizuje, nie działa także otwieranie bagażnika z pilota... moduł z końcówka AS codding 07777 adaptacja kanał 62 wartość 95. Moje pytanie czy mógłby zostać uszkodzony moduł czy może odpowiedzialny za to wszystko jakiś bezpiecznik?
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Ja kupiłem uzywke za 90zł silnik z mechanizmem od modelu b7 z gumowymi kapturkami nasadzonym na trzpienie co skutecznie blokuje dopływ wody... póki co:)
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
jest mozliwosc jej rozebrania juz zamontowalem ale nie moge jej zakodowac aby sama sie przełaczała przy biegu wstecznym... jakie macie kodowanie i adaptacja 10 na 01 czy na 02 ? i linie pomocnicze jak je uruchomic?
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
a co powiecie o tej kamerce: 5N0827566AJ czy podejdzie pod rns-e?
-
montaż pasków ledowych w drzwiach
Dokladnie tak jak pisze lukaszoo ori to ori bez druciarswa....
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
ale miałeś kabelek z tym zgrubieniem oryginalny? bo ja nie mam i nie wiem co tam jest jeśli nic nie ma to faktycznie ale może się okazać że jakiś stabilizator, a szkoda byłoby wydymić tak te 200zł Tak miałem oryginalny kabelek z tym zgrubieniem No to stwierdzenie faktycznie wyczerpuje moje pytanie - to jak miałeś to może podzielisz się informacją czy jest w tym zgrugieniu coś czy nie ma nic?? Spokojnie:) w weekend bede reazł wycieraczke od Q7 to sprawdze co siedzi w środku...
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
ale miałeś kabelek z tym zgrubieniem oryginalny? bo ja nie mam i nie wiem co tam jest jeśli nic nie ma to faktycznie ale może się okazać że jakiś stabilizator, a szkoda byłoby wydymić tak te 200zł Tak miałem oryginalny kabelek z tym zgrubieniem
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
kamerke spokojnie mozna podłączyć pod wycieraczke czyli 12V ja tak zrobiłem i smiga:)
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
a jakim przewodem połączyłeś kamere i tuner? i jak go puściłeś górą czy dołem?
-
[ALL B6/B7] Montaz Analogowego TUNERA TV pod RNS E
A co z tunerami o numerze : 4D0919146 bez litery na końcu? podejda pod rns-e?