Treść opublikowana przez remas851
-
Licznik A4 B6 1.8T 2003
Witam. Dzisiaj po poludniu jade do mechanika specjalizujacego sie w audi. Dam znac co bylo. Po rozmowie telefonicznej odrazu powiedzial ze trzeba przeprogramowac i bedzie git. 3majcie kciuki
-
Licznik A4 B6 1.8T 2003
ponawiam pytanie, wie ktos jak zaprogramowac licznik zeby predkosciomierz dzialal???
-
Licznik A4 B6 1.8T 2003
moze i tak ale z tego co wiem w liczniku jest immo a nie wiem jak zaprogramowac to do mojego auta.
-
Licznik A4 B6 1.8T 2003
no no spoko oni maja fachowe programy wiec mysle ze bedzie git tylko zebym mial wskazowke dla nich gdzie maja szukac.
-
Licznik A4 B6 1.8T 2003
mozesz sie podpytac dla mnie? bo ja jestem w anglii i nie mam za bardzo wiekszych mozliwosci. Mam polski warsztat ale oni jeszcze tego nigdy nie robili.
-
Licznik A4 B6 1.8T 2003
i tu pytanie w jaki sposob trzeba to zrobic? co mam powiedziec mechanikowi zeby wiedzial co ma robic lub gdzie szukac po podlaczeniu do kompa? wie ktos co i jak? dzieki
-
Licznik A4 B6 1.8T 2003
dokladnie tak bylo! co mam teraz zrobic? wymienic czujnik?
-
Licznik A4 B6 1.8T 2003
Siema mam problem z licznikiem a4 b6 1.8t wymienilem licznik komputer i stacyjke bo stary komp padl, teraz predkosciomierz nie dziala sama wskazowka dziala bo mechanik sprawdzal komputerem.Co mam robic? pomocy
-
Problem z czujnikiem
Siema mam problem z licznikiem a4 b6 1.8t wymienilem licznik komputer i stacyjke bo stary komp padl, teraz predkosciomierz nie dziala sama wskazowka dziala bo mechanik sprawdzal komputerem. Co mam robic? pomocy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema mam problem z licznikiem a4 b6 1.8t wymienilem licznik komputer i stacyjke bo stary komp padl, teraz predkosciomierz nie dziala sama wskazowka dziala bo mechanik sprawdzal komputerem. Co mam robic? pomocy