-
[ALL B5] Mocowanie osłony silnika i skrzyni
Witam wszystkich Niestety przez obecne zaspy urwalem sobie oslony pod silnik i krzynię. Mam urwany element( na załączonym zdjęciu oznaczony jako 6). Czy ktoś wie gdzie można taki element kupić i jak to sie nazywa? Nie wiem gdzie tego szukać żeby przykręcić osłony. Z góry dzięki za podpowiedzi
-
[B5 AFN] Nie załącza się wentylator klimy
Podłączałem na krótki wentylator i działa. Czy możliwe jest ze to coś z oprogramowaniem? że wystąpił jakis błąd i przez to wentylator sie nie załącza?
-
[B5 AFN] Nie załącza się wentylator klimy
Przed uzupełnieniem gazu wentylator się włączał, ale czasami klima nie dawała rady. Miałem nadzieje że wymiana filtra i uzupełnienie gazu pomoże, ale stało sie inaczej. Sprężarka się raczej włącza, skoro takie ciśnienie się wytwarza w instalcji klimy, że rozszczelniło chłodnicę. Widać zresztą było wzrost ciśnienia na manometrach jak było auto podłączone do nabijania klimy. Jak klima troche pochodziła, to manometry pokazywały czerwone pola, a wentylator ani drgnął. Narazie mam tylko zwykły nadmuch i nie włączm klimy, żeby mi znowu czegoś nie rozsadziło.
-
[B5 AFN] Nie załącza się wentylator klimy
Witam, Mam problem z klimą. Nie załącza się wentylator klimy, przez co powstaje straszne ciśnienie i rozszczelnia mi klime(chłodnice przez to mam już do wymiany). Problem pojawił sie po nabiciu klimy(uzupełnieniu gazu). Sprawdziłem i wentylator jest ok, napięcie wychodzi z klimy i dochodzi do wentylatora. Macie jakieś pomysły? Jakaś zwara sie robi czy co. Bezpieczniki też sa ok.
-
[ALL B5] Wymiana filtrow i nabicie w Poznaniu
Witam wszystkich Mam pewien problem z klima, a mianowicie: gdy samochod sie bardzo nagrzeje na sloncu, klima nie daje rady go schlodzic. Nie zaczyna chlodzic gdy silnik jest uruchomiony ale samochod stoi na luzie. Dopiero po przejechaniu sporego kawalka zaczyna wiac chlodem. Moze ktos zna miejsca w Poznaniu gdzie moge korzystnie i sprawnie powymieniac filtry i nabic klime. Byl bym wdzieczny za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich na forum i nie tylko. Mam na imie Piotr i mieszkam od niedawna w Poznaniu. Pochodze z Zielonej Góry, mam 28 lat. niestety nie posiadam jeszcze audi, ale mam zamiar kupic a4
edo_80
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta