Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stano

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stano

  1. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Zdjęcia za dnia. Dzisiaj trochę opuszczę auto w dół do momentu aż szerszych gum na tył nie kupię. I tu z aktualnym dupowozem Wczoraj wieczorem zabrałem się za malowanie zacisków Dzisiaj dorzuciłem napis Przy okazji przepolerowałem lampy Skręciłem gwint jeszcze niżej I całość się prezentuje tak Chyba całkiem nieźle?! ;-)
  2. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Spokojnie. finalnie siądzie 275/285. Obawiałem się że felga wyjdzie bardziej poza błotnik
  3. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Przepraszam za jakość zdjęć ale już ciemno. Siadło pięknie. Jeszcze będę musiał podregulować trochę gwintem
  4. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Już przy 18kach przepłaciłem za Conti 5ki. Opony do du*y. Cena odegrała role bo nie będzie ich szkoda, auto na allegro wisi no i jeżdżone rzadko. Do wyścigów mam inne opony. Po prostu bałbym się zaatakować szybki łuk na pełnym piecu Nie ważna jaka by była opona to przy naciągu i tak buta na łukach nie będzie. Musiałem zrobić 255 bo z obliczen wyszlo sze felga wyjdzie poza błotnik, a przy naciągu jest szansa jakoś to spasować. Jak będzie możliwość szerszych opon to wtedy te do upalenia i jakieś 275/285 wpadną.
  5. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Już przy 18kach przepłaciłem za Conti 5ki. Opony do du*y. Cena odegrała role bo nie będzie ich szkoda, auto na allegro wisi no i jeżdżone rzadko. Do wyścigów mam inne opony.
  6. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Dzięki Dziś przyszły opony więc od razu na felgi i kurde z tyłu wyszedł trochę naciąg :-/ Przyszło do wrzucenia kół na auto a tu zonk... Szpilki za krótkie więc właśnie trwają prace i wpadają długie śruby.
  7. Świetny rodzinny wóz. Nie dość że komfortowy to dobrze się prezentuje.
  8. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Lexus dostaje status zabawki bo doczekał się sąsiada który Go zastąpi jako auto rodzinne
  9. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Dopiero zaczynam mody :-D
  10. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Odświeżam http://allegro.pl/suzuki-hayabusa-super-nowe-opony-yoshimura-zamiana-i5447633241.html Hayka sprzedana. Temat do zamknięcia
  11. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Nie. Trzeba carbony i kolektory do ISFa zamawiać
  12. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Cena no i te są kute.
  13. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Własny pomysł i produkcja ;-)
  14. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Ponoć te są cełkiem lekkie i nie ukrywam że na sklepie poturbowani obniżyli cene na bardzo niską z 1200 na 700zł za sztukę bo mają wyprzedaż.Lekkie.. Ciekawe czy nie beda podatne na pogiecie [emoji14]Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka Felgi z USA. Na Racing Forum itp nie narzekają. Wczoraj trochę polatane na ćwiartke. Na rozgrzanych semi slickach nie miałem problemu z trakcją, ale odbiło się to też na "przymuleniu" auta. Ciśnienie około 1.2 bara. Dzisiaj pojechałem po prazent dla ISF`a. Zdobycz to nowe felgi od Maserati Granturismo Mc Stradale w rozmirach 8.5x20 i 10.5x20
  15. Pisałem z Nim teraz na priv i poleca
  16. Panowie szukam felg do siebie. Finalnie chce Vosseny CVT w 20calach tyle ze auta jeszcze nie garazuje i zwyczjnie boje się na takich felgach na osiedlu. Pomyślałem zeby przez rok pojeździć na np AXE EX19 http://allegro.pl/axe-ex19-20-8-5j-10j-5x114-3-grey-i4986661649.html Macie jakieś doswadczenie z tą marką? Warto się w to pchać?
  17. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Ponoć te są cełkiem lekkie i nie ukrywam że na sklepie poturbowani obniżyli cene na bardzo niską z 1200 na 700zł za sztukę bo mają wyprzedaż.
  18. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Wreszcie auto u Mnie. Lampy na aucie Auto po polerce Wyczuwam mocniejsze przyciąganie ziemskie Gwint założony. Przód tylko 5mm w dół bo i tak ociera, a tył -60mm. Następny etap felgi 19ki. Co myślicie o takich 8.5cala przód, 10cali tył? Stop aluminium i magnezu. Oczywiście nowe.
  19. Stano odpowiedział(a) na Buszek temat w Inne marki
    No jak kilka razy dosiadłem Triumpha to się czułem jak na kursie jazdy gdzie Gladiusa się ujeżdża. Dobre moto na początek.
  20. Stano odpowiedział(a) na Buszek temat w Inne marki
    Kumpel chce takiego samego pomarańczka sprzedać. Chyba 2003r i około 25tys przebieg. Wszystko porobione. Około 7.5tys zł.
  21. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Żadnych propozycji które by Mnie zainteresowały. Dzisiaj zamontowałem wyświetlacz biegów Wreszcie nie musze pamiętać
  22. Stano odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    Świetna zmiana i rozwojowy silnik. Mocy na pewno nie braknie
  23. Nie sprzedane
  24. Gdzie obszywałeś? Możesz polecić?
  25. Gratulacje. Kiedyś być może zmienie Haye na coś takiego. LWG

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.