Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stano

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stano

  1. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    Nie pytam czy wali błędy i czy dogaduje się z nastawnikiem tylko czy osiąga zadane parametry. Prosto mówiąc czy osiąga zadane ciśnienia.Sprawdzałeś to chociaż ? co z EGR ? Turbo było czyste czy zawalone ? Na pierwszej stronie już Ci napisano że to wróżenie z fusów i co masz zrobić by to zmienić, wymieniasz pół silnika tylko dlatego że „nie ma błędów”. Może warto pomyśleć nad zmianą mechanika i najpierw sprawdzić podstawy (zwłaszcza po ostrym dymieniu) a nie od razu bawić się w zaawansowaną inżynierię. A po logach nic nie widac?
  2. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    Sprawdze to. Dzięki
  3. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    No niby ustawione jest ze sterownikiem. Błędów na kompie nie ma żadnych
  4. Tak. Był podmieniony i bez zmian.
  5. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    W temacie wklejone logi http://a4-klub.pl/index.php?/topic/298432-czarny-sline-30-smierdziuch/page-7
  6. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    Ale Ja juz kilka tys km tak zzrobilem.
  7. Nie ma co programem kombinowac skoro jest ewidentnie problem chyba mechaniczny.
  8. Seria od takiego silnika jest wgrana u tunera.
  9. No właśnie jest wgrana seria. Problem opisałem tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/306919-nie-ma-mocy-do-2tys-obrotow/
  10. A mozna? Turbo podmienilem na takie samo KKK i bez zmian bylo. Na jakiego garetta mozna zmienic?
  11. Marek XTR też tak mówił http://www.nasygnale.bielsko.biala.pl/filmy/14/bielsko-biala-pozar-samochodu-osobowego Nie gadaj tylko logi mi zrób
  12. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    Tak :-/ Na których kanałach zrobić logi do diagnozy?
  13. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    Rozrzad jest ok bo silnik dobrze pracuje. Ewidentnie za malo powietrza dostaje niz jest zadane. Przeplywka dobra.
  14. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    Normalnie.
  15. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    Jak będe miał dojście do kompa to wrzuce logi. Obroty na wolnym trzyma idealnie równo.
  16. Mam KKK. Sterowanie turbiny zrobione i nadal mam problem. Fajnie że Zapała się spisał ;-)
  17. Stano opublikował(a) temat w 3.0TDI
    Zakładam temat bo już rozkładam ręce. Moje b7 kompletnie nie jedzie do 2tys obrotów, później natomiast dostaje kopa w plecy. Po zakupie myślałem że to kwestia złego softu więc wgraliśmy serie i problem jest nadal. W między czasie wymieniłem rozrząd i automatycznie usuneliśmy też DPF i katalizator. Po wgraniu serii nic się nie zmieniło więc obstawiałem turbinę lub sterownik. Podmieniłem turbo i bez zmian. Włożyłem spowrotem swoją turbine na nowo skalibrowaną z nastawnikiem. Bez zmian! Po wycięciu kata zaczął od razu mocno kopcić więc sprawdzenie wtrysków i okazało się że 3 w słabym stanie. Dzisiaj wrzuciliśmy inne 059 130 227 CC. Bez problemu dało się je zaadaptować. Przestał kopcić i pracuje ok jednak problem mocy pozostał. Kurde rozkładam już ręce bo niewiem co jest. Włożyłem 10tys pod maske w ostatnie 2tyg. Siedząc w kabinie na odpalonym silniku czuć drgania delikatne i takie przenoszenie jakiegos niby rezonansu czy dudnienia. Obie poduszki silnika nówki zmienione przy rozrządzie (z ASO). Macię może jakieś pomysły? Jazda z kompem i pomiary wychodzą tak jakby do 2tys dostawał za mało powietrza niż zadane.
  18. To ostatnie pytanie. Wtryski o nr 059 130 227 CC podejda?
  19. A wtryski z 2012r z wersji 313KM? Ponoc da sie je zaadaptowac łącząc z softem. Sa bardziej wydajne i poprawione. Jakaś wiedza na ten temat?
  20. Dziwne że na AH tyle zrobił. 200tys to bez problemu te wtryski przejeżdzają a po wywaleniu DPF więcej
  21. Przebieg 56tys km.
  22. Kurde dokładnie o takie mi chodzi 059 130 277 AC
  23. Panowie czym się różniły wtryski w 2.7 od tych w 3.0 TDI? Np 2.7- 059 130 277 AJ od 3.0- 059 130 277 AH. Sprawa dosyć pilna.
  24. Tak było
  25. Nigdy do 2tys dobrze nie jechał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.