Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stano

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stano

  1. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Nie. Potrzebna kasa na mody ISFa I z dzisiejszego latania Dzisiaj po powrocie z latania postanowiłem w końcu wykonać mod który już od dawna planowałem. Ściemnione kierunki przednie i lampa Rozklejenie lampy Kierunki też rozklejone. Środki polakierowane a klosze z zewnątrz oklejone. Świecą ok bo są ledowe. I już poskładane
  2. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Sobotnie latanie
  3. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Wpadaj - ślaska ekipa A4 klubu będzie Ci kibicować bo my tam co roku jesteśmy Nie wpadne. Nie zdążę odebrać auta od lakiernika :-\ Dzisiaj felgi zostały poddane renowacji i polakierowane proszkowo. Kolor czarny połysk. I wreszcie użyłem wody pod maską hehe Korzystając, że auto u lakiernika postanowiłem rozebrać lampy i przyciemnić. Przy okazji pomarańczowy odbłyśnik okleiłem folią do lamp na czerwono. Pozosaje wypolerować klosz i na auto. Niedawno wymieniłem szybe czołową na nową oryginalną więc boczne listwy szyby też postanowiłem założyć nowe na nowych spinkach.
  4. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Właśnie dziś zabił się chłopak z forum Hayki. Miał najlepiej przerobiona haye. :-\
  5. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Jako że była założona jakaś badziewna przednia szyba to dzisiaj została wklejona nowa szyba oryginalna Lexus
  6. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Tylko RWD
  7. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Przyjedź się Haya. Zakochasz sie.
  8. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Sorki jakoś ominąłem te pytania. Haya to duzy motocykl i ciężko porownac do typowego sporta. Haya jest świetna na traski.
  9. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Z miejsca mam problem z trakcją :-\
  10. Felgi o 2 rozmiary za małe żeby się bawić w takie malowania.
  11. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Siema Wczoraj pogoda dopisała to trochę maszyne przewietrzyłem
  12. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Amerykaniec panowie :-\ Kilka dni temu nastąpiła zmiana licznika na właściwy I zastanawiam się nad startem na 1/4 mili za 2 tyg w Kamieniu Śląskim
  13. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Dzisiaj nakleiłem carbonową naklejkę na półkę Założyłem nowe czarne końcówki kierownicy I do kompletu wszystkie śruby owiewek czarne stożki
  14. Stano odpowiedział(a) na Timac temat w Inne marki
    SIlnika współczuje, ale zazdroszczę koloru skór. W przyszłum roku robię sobie takie w IS-Fie. Pozdrawiam
  15. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Sezon oficjalnie rozpoczęty [/uR L]
  16. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Dzisiaj wreszcie poskładałem Hayke. Na dniach przyciemnie przednie kierunki. Na szybko zdjęcia I już zaparkowana u siebie Moja niedziela po japońsku
  17. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Dzisiaj wprawiłem kratki w owiewki i zacząłem składać wszystko w całość. Zostało uzbroić czaszę i zamontować
  18. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Moja to ostatni nie zablokowany rocznik :-D Jako, że diabeł tkwi w szczegółach i samo lakierowanie bez dodatków nie zrobiło by tu za dużej roboty to zdecydowałem się na przerobienie kanapy. Skóra czarny carbon, szwy czerwone, drukowane logo "pistacjowe"
  19. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Hehehe a się zobaczy
  20. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Wstępne przymiarki już wszystkiego I przyszły nowe oponki Micheli Pilot Road 4
  21. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Bak już polakierowany. Tu przed bezbarwnym A tu już z klarem i schnie
  22. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Dzisiaj ustrzeliłem telefonem za dnia
  23. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Dużo lepsze wyciszenie, miększe skóry, nagłośnienie Mark Levinson itp. Ciężko porównać. Inny klimat we wnętrzu i prowadzeniu.
  24. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Gallardo jak latałem na torze może dorównać dźwiękiem. Dlatego od tygodnia myślałem o zakupie tego ISFa. Zakochałem się.
  25. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Optymista hehehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.