Treść opublikowana przez Stano
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Ale są osłony te co w oryginale.
-
A4 B7 3.0tdi s-line +
Tiptronic wlasnie bez problemow wytrzymuje do 700NM Możesz poprzeć czymś tą wypowiedź? Ponoć 600Nm już jest dużo dla tipa. Basta a może sterownik turbo masz walnięty albo nie skalibrowany?
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
No. Poskładane i jeździ. Turbo słabo wstaje. Dzisiaj wymieniony sterownik i skalibrowany z turbiną. Nadal nie wstaje tak jak trzeba i już przyczyna znana. Niestety wtryski, a dokładnie 1,2,3. Być może tylko 1 a 2 i 3 pokazują źle przez ten pierwszy. Zaprowadzę auto do mechaniora bo mówi, że założy mi wszystkie te poprawione po 2010 roku. Wczoraj wywaliliśmy też kata i urzeźbiliśmy downpipe
- B7 Crew
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Ja brałem ori. Dzisiaj odbieram furke.
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Alkoholicy ;-)
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Ten sam zabieg.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Stąd ta cena się robi :-/
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Dzisiaj zrzucony stary rozrząd. Łańcuchy wyciągnięte już były także decyzja o wymianie była słuszna.
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Panowie mam przebieg udokumentowany w ASO. 200600km. Przy 130tys była wymiana prawego napinacza. Teraz zaczeło na ciepłym przy odpalaniu być słychać rozrząd. Może by jeszcze pojezdził 50tys lub więcej. Niewiem, ale po co ryzykować? Stać mnie to wymieniam zamiast potem pisać ratujcie bo silnik się posypał. Tak powinien postąpić każdy, a jak szkoda mu na wymiane to Go poprostu nie stać żeby jeździć tym autem. Właśnie wymieniam
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Jak mówiłem tak robie. Rozrząd się właśnie zmienia. Przy okazji wymiana drugiej poduszki silnika (prawa wymieniona miesiąc temu), Wymiana paska klinowego, rolek i napinacza. Zdecydowałem też o wymianie rozrządu pompy paliwowej. Planów co do auta dalej nie mam w sumie a raczej niewiem co robić. Mam dwóch zdecydowanych kupców, ale auto już fajnie ogarnięte i szkoda. Muszę przemyśleć.
-
Stano- Suzuki Hayabusa
Dzisiaj wrzuciłem Yoshimury. Na żywo jest mega
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Wszystko kwestia ceny. Najchętniej to bym chciał takim na codzień jeździć http://allegro.pl/chevy-49-pickup-kustom-i5010871635.html, http://otomoto.pl/chevrolet-inny-chevrolet-pickup-1953-C35109332.html
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Tak jak pisałem. Do soboty mogę Go sprzedać za 35tys. W poniedziałek jak już trafi na rozrząd to już zostaje u mnie bo zaraz po tym w następny weekend chce wywalić DPF, założyć dowpipe i robić korekte softu. To wszystko sporo kosztuje więc już nie będzie mi się opłacało sprzedawać.
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Jak się mają te części które zamówiłeś w porównaniu do tego: http://allegro.pl/rozrzad-lancuch-audi-a4-a6-q7-vw-2-7-3-0-tdi-i4999010183.html Koła zębate też będziesz zmieniać? Robisz przy okazji hydraulikę silnika? Jak będzie potrzeba to się zmieni ale nic na wyrost.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
zmienia jak rękawiczki Rękawiczki mam cały sezon :-D
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Do weekendu 35tys i jest Twoj. Wiecej mnie kosztowalo tak jak stoi.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
No niestety tak wychodzi. Rozrząd mocno nie dokucza ale odezwie sie na ciepłym przy odpalaniu. Wole to zrobić.Niestety bo mialem nadzieje że dlugo nim nie pojezdze i bede mógł zmienić
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Auto niestety będzie musiało zostać u Mnie bo w poniedziałek zaczynamy wymiane rozrządu. Nie będzie opłacało się go sprzedawać.
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Co do wymiany to chyba już wszystko zostało napisane. Części to około 5tys zł.
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
W poniedziałek zostawiam auto w warsztacie. Części w ASO zamówione. Zmieniamy rozrząd dla świętego spokoju
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Zrobione. Chyba 500 lub 600 zł. Usunięte w 1 dzień programowo.
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
No właśnie słysze rozrząd przy odpalaniu przez chwile.
-
Stano- Suzuki Hayabusa
Przyszły tłumiki. Yoshimura R22
-
BMW E38 740d
Serio zazdroszcze E38 ;-)