Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stano

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stano

  1. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    No oczywiscie
  2. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Biały
  3. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Właśnie ciepło było Strój robi swoje. Zdjąłem dzisiaj owiewki zeby przygotować do oklejenia i kurde słaby pomysł z oklejeniem bo folia od ciepła będzie odłazić. Trzeba lakierować. Owiewki mają sporo rys i zadrapać (15lat uzytkowania). Jak już lakierować to albo na biało i dokleimy wtedy kawałki do moro, albo... hmmm no właśnie. Myśle o żółtym, czarnym, zielonym. Kurde może coś podpowiecie? Kolejny dzień rozbierania moto. Część już zawieziona do lakierni
  4. W sezonie wiosna-jesień nakładka jest zamontowana lub podczas dłuższych wypadów .... Ja wczoraj ujeżdżałem swoją
  5. Byłem dzisiaj sprawdzić historie mojego Audi. Mam aktualnie 200350km przebiegu. Wychodzi że oryginał. Przy 130tyś w ASO była wymiana prawego napinacza łańcucha rozrządu. Czy powiniennem myśleć o wymianie rozrządu czy raczej nie? Nieraz przy odpaleniu usłysze chyba rozrząd ale nie zawsze i przez chwile.
  6. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Kurier wczoraj przyniósł paczke :)D Zadupek czyli cały urok Hayki. Na weekendzie przymiarki Przyszedł zadupek i założyłem. Pod światło widać że inny odcień. W sumie się tym nie stresuje bo oklejany będzie. Wiatr osuszył asfalt no to wyjechałem na WOŚP
  7. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Świetny sprzęt. Ja szukałem tłumików ale zdecydowałem że zrobie w MG Motorsport.
  8. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Hayka przechodzi właśnie posezonowy serwis. A Ja pomału zbroje się na nowy sezon. Mam zamiar polatać trochę po Europie więc zakupiłem zestaw kufrów. Już do mnie jedzie Licznik miałem w milach więc szybki zakup i dzisiaj kurier przywiózł paczkę Nie będzie już przeliczania :-D Hayka po pełnym serwisie, ale podjechałem dzisiaj ją troszke rozgrzać Wyprowadziłem dzisiaj Hayke na krótkie mrożenie. Przy okazji chciałem popatrzeć na nią z wizją oklejenia. No jak czas pozwoli to na dniach coś podziałam
  9. Stano odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jakies 550 te okolice jej nie zabija Poważnie tylko tyle? Wow mam 600 i śmiga dobrze. Jestem przed korektą i niewiem na co możemy sobie pozwolić.
  10. Stano odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie ile Nm wytrzymuje Tip tronic w B7 z 3.0tdi?
  11. Wiesz może czy takie łopadki biegów pasują do kierownicy z TTS czyli tego starszego typu?
  12. Stary mieszkanie mam :-P Mój Jasiek Cie nie ugryzie
  13. W sumie spota bez aut moglibyśmy sobie zrobić w końcu. Cytrynóweczke będe robił niebawem hehe ;-)
  14. Stano odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    To jest odp na moje pytanie. Ja zadałem kulturalnie pytanie bez pocisków także nie rozumiem pocisków w Moją strone.
  15. Stano odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Ogarnij się zamiast głupoty pisać. Co Wy wszyscy klepiecie się nawzajem po ramieniach czy łapiecie za rączki tańcząc w kółeczku? Zadałem pytanie Siemianowi nie Tobie to skończ pociski na co mnie stać a co nie bo pojęcia o tym nie masz. Nie znam się na golfach więc grzecznie zapytałem bo może to jakaś wersja która rzeczywiście jest sporo droższa od GTI. Napisałem gdzieś że cena za duża, albo że jest je*nięty z tą ceną? Kontroluj słowa jeśli na Mój temat się wypowiadasz. Chcesz poubliżać zapraszam w 4 oczy.
  16. Stano odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  17. Stano odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie czy taka gałka podejdzie do B7 do tipa? http://allegro.pl/audi-rs4-rs5-a4-a5-mieszek-galka-lewarek-biegow-i4910493427.html
  18. Kto by nie chciał mieć 3.0biT u siebie... Świetna baza na taką zmiane
  19. Ma już gliptona do skór tylko pogody brak
  20. Stano odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Bardzo jestem ciekaw w jakim stanie ta rka musi być skoro ktoś ja sprzedaje po 3 latach za 30% wartości nowego samochodu...Nie będę nawet dyskutował bo szkoda tępić klawiaturę. Taki już charakter naszego narodu, ze każdy musi dyskutować i komentować bo jest specjalista w każdej dziedzinie... Wartość nowego gti w tej wersji podczas zakupu wg ostatniego dostępnego cennika to około 160 tys zł, do tego dochodzą przeróbki za ok. 20 tys. Auto ma przejechane 15 tys. Tyle. Nie pasuje- nie komentuj, na szczęście nikt Cie nie zmusza do zakupu... Jesteś przyzwyczajony do klepania po ramieniu czy nie lubisz niewygodnych pytań? Nie neguje ceny a pytam skąd ona. Co do eRki to wlasciciel hamowni Bartpol Tuning i wierz mi że auto jak nowe. Podobnie jak Twoje ze stanów. Nie spinaj się nie potrzebnie. Dla mnie możesz i za 50tys wystawic bo i tak golfa nie kupie. Skoro chcesz anormalną cene to pewnie z jakiegos powodu wiec o to zapytalem. Za 160tys to jest nowa eRka 7 a nie gti. Tu masz zdjęcia i info tej eRki https://pl-pl.facebook.com/165797800120548/photos/a.890388200994834.1073741881.165797800120548/890394470994207/?type=1
  21. Stano odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Myślisz że modyfikacje kosztowały 50-60tys?
  22. Będą czarne od MG Motorsport.
  23. Stano odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Z ciekawości: skąd taka cena? Kolega kupił golfa 6 R z 2012r, przebieg 20tys km za 62tys zł. A GTI do eRki troche brakuje.
  24. Zmacam to jutro
  25. Jakiej to jest produkcji? Chinole?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.