Treść opublikowana przez Stano
-
taki tam oswojony BRUTAL
Wrzuć jakieś dystanse bo za wąsko ;-)
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Załujcie bo poszła za śmieszną cene a na prawde super autko.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Na tył leda chetnie wrzuce ale gotowca
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Falgi sa ory Audi
-
A4 B7 3.0tdi s-line +
Powodzenia w uzdrawianiu b7ki. Ciekawy jestem rezultatu po modach. Też będe modził 3 litrowego śmierdziucha.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Będe chciał obszyć boczki w kolor foteli obszywając deske alkantarą. Za jednym razem.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Passat fajnie jeździł i miał świetny dźwięk po modach wydechu. Jednak silnik nie rozwojowy a moment du*y nie urywał. Ciężko mi porównać do 3.0 diesla bo to dwa różne odczucia.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Co do 19ek to jeszcze nie myślałem. Front zostaje chrom. Tak wyjątkowo będzie Dam dokładke z Cupry tylko.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
To co jest to setup zimowy. Na lato 19ki
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Gdyby się trafiły to chętnie, ale alu też ładnie siądzie tymbardziej że kierownica ma takie wykończenie.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
2005. Kodu nie znam.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Będzie więcej mocy ale najpierw muszę się zająć rozrządem, żeby mnie nic nie zaskoczyło, a potem pójdziemy i większy cooler, turbo, wydech i program ;-) Te dekory chętnie zmienie na aluminium szczotkowane :-D
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Z początku był plan, aby założyć galerie w dziale b5. Rozmyślałem nad RS4 b5. Pózniej skupiłem się też nad RS6 C5. Po przemyśleniu jednak odpuściłem. Boje się takie auta trzymać pod chmurką pod blokiem. Zdecydowałem się zakupić B7ke z mocniejszym dieslem. No i jest Audi A4 3.0 Tdi Quattro Sline - Odczepiany hak. - Reflektory BIXENONOWE adaptacyjne (Skrętne). - Spryskiwacze reflektorów. - Czujnik zmierzchu. - DRL - światła do jazdy dziennej. - COMING LEAVING HOME- funkcja doświetlania drogi do domu. - El. Szyberdach, domykany z pilota. - El. Regulowane i podgrzewane lusterka. - El. Szyby domykane i otwierane z pilota. - Reifendruck - kontrola powietrza w kołach - Skrzynia tip-tronic z manetkami przy kierownicy, - ESP, ABS - Multifunkcyjna, - Skórzana, trójramienna kierownica TTSline. - Tempomat. - Podgrzewane fotele. - Dwustrefowa klimatyzacja. - Lusterko wsteczne fotochromatyczne - Czujnik deszczu. - MMI (Multi Media Interface) - Wejście na dwie karty SD. - Nawigacja GPS . - System nagłośnienia BOSE - Zmieniarka płyt CD w schowku. - Lodówka w schowku. - Czujnik parkowania. Kilka zdjęć jeszcze nie mojego autorstwa
-
Stano- X5 E53 4.4 V8 Sport Pakiet
Jest inna.Auto sprzedane. MOżna zamknąć! Oo szybko, wyszły inne kwiatki oprócz tych znanych , świadomie wybranych ? ...kiery mogliśmy podmienić , a moze ci została ? Poszła z kierą. Niewiem co dalej. Myśle o BMW E61 535d, A4 b7 avant 3.0d, RS4 b5, RS6 C5... Coś ciekawego.
-
Stano- X5 E53 4.4 V8 Sport Pakiet
Jest inna. Auto sprzedane. MOżna zamknąć!
-
Stano- X5 E53 4.4 V8 Sport Pakiet
Daj maila na PW. Wyśle Ci zaproszenie.
-
Stano- X5 E53 4.4 V8 Sport Pakiet
Patryczken z Syndykatu ma na sprzedanie jeszcze. Ponoć w super stanie. Dowiem się więcej i Ci napisze.
-
Stano- X5 E53 4.4 V8 Sport Pakiet
Masz na syndykacie ;-) http://www.bmw-syndykat.pl/viewtopic.php?p=396580&sid=4fd9aef8c8af3c34f89b498850d521f8#396580
-
Stano- X5 E53 4.4 V8 Sport Pakiet
Allegro. 430zł z wysyłką. Multi i poducha moja. Kierownica w świetnym stanie a zmiane polecam. Zupelnie inaczej sie jezdzi.
-
Stano- X5 E53 4.4 V8 Sport Pakiet
W tym tygodniu auto dostało nowe paski, rolki i napinacz oraz wymieniona guma na wale napędowym. Dzisiaj dokonałem fajnej zmiany we wnętrzu, którą od dawana planowałem. Było tak Zakupiona kierownica z M3 E46 Nie miała multi więc przerzuciłem z poprzedniej i tak się prezentuje Jest sporo mniejsza i grubsza niż poprzednia. Przyzwyczaje się ale jest mega zmiana we wnętrzu
-
Stano- X5 E53 4.4 V8 Sport Pakiet
Co to za wydechy?
-
Stano- X5 E53 4.4 V8 Sport Pakiet
Jak w każdym poprzednim aucie tak samo w X5 zostały ściemnione szyby. Jako że mieszkam i parkuje w centrum to postanowiłem wykorzystać dużą powieszchnie na darmową reklame. Zrobiłem dziś kilka zdjęć w plenerze
-
Stano- Suzuki Hayabusa
Przednie koło poszło w dziure.
-
Stano- Suzuki Hayabusa
Myśle bardziej o oklejeniu motocykla.
-
Stano- Suzuki Hayabusa
Łańcuch był trochę luźny więc trzeba było naciągnąć Niestety w drodze mała przygoda i Hajka już nie jest taka idealna :-/