Treść opublikowana przez Stano
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Miałeś już czujniki parkowania czy od początku wszystko montujesz?
-
Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
Dzięki. We wtorek podjade do ASO.
-
Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
A to nie Torsen? 4 MOTION - zasada dzialania ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- Jednak Haldex bo silnik poprzecznie. :-/ Niestety nie Torsen. Olej w Haldexie wymien koniecznie. Max co 50000km Wiesz jaki olej tam wchodzi?
-
Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
Ten z wypasem ma mało wspólnego, ale silnik i napęd jednak mnie przekonał. Reszte można dołożyć co potrzebne.
-
Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
A to nie Torsen? 4 MOTION - zasada dzialania ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- Jednak Haldex bo silnik poprzecznie. :-/
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Poza wyglądem liczy się bardziej dynamika, kultura pracy silnika, osiągi itp także myśle że to nie krok wstecz.
-
Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
Nie będe gazował. Prywatnym autem robie około 1000-1200km miesięcznie więc nie ma sensu.
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
http://a4-klub.pl/marki-78/passat-b6-3-2-v6-dsg-4motion-308487/
-
Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
Świeży nabytek. Niestety Volkswagen, ale silnik i napęd jednak mi wynagradzają to logo na masce Passat B6 Silnik 3.2 V6 FSI 250KM Skrzynia DSG + manetki przy kierownicy Napęd 4x4 4motion Jeśli chodzi o wyposażenie to troche bieda. Coś napewno doposaże. Plany: - Amortyzatory Bilstein B8 + Eibach Pro Kit -30mm; - Grubsze stabilizatory; - Dystanse kół przód i tył; - Licznik z białym podświetleniem od Passata CC; - Kierownica od nowego Passata CC Rline; - Stopniowo zewnętrzny pakiet Rline; - Ciemne szyby; - Kpl foteli kubełkowych skóra/slkantara Rline; - Czarny sufit; - Wydech i dolot MG Motorsport (jeśli cena mnie nie powali); Myśle że koła na przyszły sezon się nie zmienią bo to są oryginalne Rline 17cali a oponki naprawde dobre więc szkoda. Kilka fotek na szybko cykniętych pod myjnią I pierwsze zakupy- olej silnikowy i żarówki. Czekam na olej do DSG i filtry silnika i skrzyni.
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Mówił mi ale Ja nie mam głowy do cyferek. Pamiętam że do ponad 300PS dają rade. Końcówki załozymy jeśli będzie sens ratować moje BJ. Jeśli nie to kupie nowe pompki i końcówek nie zmienie. Ja celuje w delikatnie ponad 200PS. Więcej nie trzeba przy ośce. ---------- Post dopisany 14-12-2013 at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2013 at 16:38 ---------- Auto zmieniło własciciela. Temat można zamknąć lub usunąć.
-
[ALL B7] Lampy przednie DAYLINE
Przeciez za tyle mozna kupic ory nie przerabiane.
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Ja bym chinoli nie założył. Będą sie przepalac, albo wywalać błędy
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
No tak.
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Kurde wszystkie takie pierdziawki się wydają. Nie męczy ucha na codzień?
-
Jaka szerokość opon na 8" fele
Dokładnie tak
-
[ALL B7] Lampy przednie DAYLINE
Uważam że te są świetnie zrobione Spotkaliście się z taką przeróbką?
-
Jaka szerokość opon na 8" fele
Niby jakim cudem to samo? To dwie różne szerokości. Wysokość może być ta sama ale nie szerokość.
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Do sedana chyba jest nie opłacalne bo bazowo wychodzi bardzo drogo. Od A6 nie podpasujesz a od a8 cena kosmos.
-
Nie odpala, nie wiemy dlaczego.
Mi to na pompki wygląda. Sprawdzali?
-
Problemy z uruchomieniem zimnego silnika
A ropą Ci nie śmierdzi nigdzie? Bo może wężyk paliwowy gdzieś pęknięty i po odstaniu musi zassać od nowa?
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Ale konkretnie od MG nie znalazłem. Ciekawe czy na żywo też tak pierdzi ten golf
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Daj filmik jak masz z nagranym dzwiękiem.
-
Malowanie grilla - robil ktos?
Dobra folia lepiej się sprawdzi. Lakier bardzo szybko ma odpryski od kamieni.
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
U nich robiłeś?
-
Problem z odpaleniem (zawieszanie)
A nie cofa Ci się gdzieś paliwo? Jak miałem C5 to tak miałem z odpalaniem. Okazało się że pęknięty delikatnie przewód paliwowy i jak postał chwile to musiał trochę pokręcić żeby pociągnąć znowu paliwo.