Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stano

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stano

  1. Miałeś już czujniki parkowania czy od początku wszystko montujesz?
  2. Dzięki. We wtorek podjade do ASO.
  3. A to nie Torsen? 4 MOTION - zasada dzialania ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- Jednak Haldex bo silnik poprzecznie. :-/ Niestety nie Torsen. Olej w Haldexie wymien koniecznie. Max co 50000km Wiesz jaki olej tam wchodzi?
  4. Ten z wypasem ma mało wspólnego, ale silnik i napęd jednak mnie przekonał. Reszte można dołożyć co potrzebne.
  5. A to nie Torsen? 4 MOTION - zasada dzialania ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- Jednak Haldex bo silnik poprzecznie. :-/
  6. Poza wyglądem liczy się bardziej dynamika, kultura pracy silnika, osiągi itp także myśle że to nie krok wstecz.
  7. Nie będe gazował. Prywatnym autem robie około 1000-1200km miesięcznie więc nie ma sensu.
  8. http://a4-klub.pl/marki-78/passat-b6-3-2-v6-dsg-4motion-308487/
  9. Świeży nabytek. Niestety Volkswagen, ale silnik i napęd jednak mi wynagradzają to logo na masce Passat B6 Silnik 3.2 V6 FSI 250KM Skrzynia DSG + manetki przy kierownicy Napęd 4x4 4motion Jeśli chodzi o wyposażenie to troche bieda. Coś napewno doposaże. Plany: - Amortyzatory Bilstein B8 + Eibach Pro Kit -30mm; - Grubsze stabilizatory; - Dystanse kół przód i tył; - Licznik z białym podświetleniem od Passata CC; - Kierownica od nowego Passata CC Rline; - Stopniowo zewnętrzny pakiet Rline; - Ciemne szyby; - Kpl foteli kubełkowych skóra/slkantara Rline; - Czarny sufit; - Wydech i dolot MG Motorsport (jeśli cena mnie nie powali); Myśle że koła na przyszły sezon się nie zmienią bo to są oryginalne Rline 17cali a oponki naprawde dobre więc szkoda. Kilka fotek na szybko cykniętych pod myjnią I pierwsze zakupy- olej silnikowy i żarówki. Czekam na olej do DSG i filtry silnika i skrzyni.
  10. Mówił mi ale Ja nie mam głowy do cyferek. Pamiętam że do ponad 300PS dają rade. Końcówki załozymy jeśli będzie sens ratować moje BJ. Jeśli nie to kupie nowe pompki i końcówek nie zmienie. Ja celuje w delikatnie ponad 200PS. Więcej nie trzeba przy ośce. ---------- Post dopisany 14-12-2013 at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2013 at 16:38 ---------- Auto zmieniło własciciela. Temat można zamknąć lub usunąć.
  11. Przeciez za tyle mozna kupic ory nie przerabiane.
  12. Ja bym chinoli nie założył. Będą sie przepalac, albo wywalać błędy
  13. No tak.
  14. Kurde wszystkie takie pierdziawki się wydają. Nie męczy ucha na codzień?
  15. Uważam że te są świetnie zrobione Spotkaliście się z taką przeróbką?
  16. Niby jakim cudem to samo? To dwie różne szerokości. Wysokość może być ta sama ale nie szerokość.
  17. Do sedana chyba jest nie opłacalne bo bazowo wychodzi bardzo drogo. Od A6 nie podpasujesz a od a8 cena kosmos.
  18. Mi to na pompki wygląda. Sprawdzali?
  19. A ropą Ci nie śmierdzi nigdzie? Bo może wężyk paliwowy gdzieś pęknięty i po odstaniu musi zassać od nowa?
  20. Ale konkretnie od MG nie znalazłem. Ciekawe czy na żywo też tak pierdzi ten golf
  21. Daj filmik jak masz z nagranym dzwiękiem.
  22. Dobra folia lepiej się sprawdzi. Lakier bardzo szybko ma odpryski od kamieni.
  23. A nie cofa Ci się gdzieś paliwo? Jak miałem C5 to tak miałem z odpalaniem. Okazało się że pęknięty delikatnie przewód paliwowy i jak postał chwile to musiał trochę pokręcić żeby pociągnąć znowu paliwo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.