Treść opublikowana przez Stano
-
A4 B7 BRD carny avant
Pasjonaci na spalanie zbytnio nie zwracają uwagi. Nie zachowujcie się jak emeryci którzy przeżywają jak auto im spali 6,7l zamiast 6,4l.
-
Czarny grill i chromy wokol szyb - bedzie pasowalo?
Jesli felgi zostaną srebrne to bedzie okay
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Co masz na myśli z tym wnetrzem?
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Teraz mam BQ. Nowe zalozone okolo 4tys km temu. Trafily sie w dobrej cenie i nowe. Przy seryjnej mocy starczaly ale teraz jak silnik modzony to na wiecej nie pozwalają. BJ musze wrzucic jakby auto u mnie miało zostać i peknie ponad 200PS
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Wiekszy silnik i naped na cztery buty bym chciał Rezaj Niby taki byl zamiar ale sensu nie ma. Kupe kasy w swapy pojdzie a to nadal bedzie klekot. Gdyby ten na checińskiej miał moje wnetrze to bym mogl Go wziąć pod uwage ;-)
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Wiekszy silnik i naped na cztery buty bym chciał
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Kupie nowe BJ na początku października i od razu korekte softu zrobie.
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
No jakieś 500m od niego. Teraz widziałeś? Pod blokiem stoi. Wieżowiec
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Przyszłościowo może RS4/RS6 ale raczej nie zaraz po sprzedaży tej. Auto to nie żona. Nie kupuje na kilka lat co nie znaczy że nie inwestuje. Szybko mi się nudzą auta. Miałem ich wiele ale zawsze sprzedawałem dobrze zmodzone auta.
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Auto wystawiam na próbę na sprzedaż. Zrobiłem dzisiaj parę zdjęć. ---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ---------- Gdyby ktoś szukał dobrego wozidła to wystawiam swój rodzinny dupowozik Audi A4 B7 Navi, Skóra, 19cali, Eibach, Super Stan (3570297811) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Auto kopci i nie wiem juz co robić!
Mogłeś od razu usunąć DPF i w sumie EGR też. A nie masz tak że jak stoi na wolnych obrotach chwile to bardziej śmierdzi spalinami?
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Kolego jak do nich póżniej napisałem to zgodzili się sprzedać sam przód -45 także mam przód -45 a tył -30.
-
B7 z duzym dieslem np 4.2
Ok. A Jak wygląda temat ze swapem z 2.0 na 3.0 TDi? Duże utrudnienia? Jest na forum ktoś kto ma to za sobą?
-
Spociki w Kielcach
Jutro jestem w trasie także się nie poznamy. Do następnego.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Przenosząc temat do Ciebie. Dawaj dokładke tył plus przód Cupry w srebrny mat. Fajnie jakby lusterka tez tak zrobić. Nie chcesz lakierować to kumpel z którym robimy rapy pracuje w firmie z foliami to by fajną folie dobrał. Ma jedną taką srebrną że wygląda jak za***isty lakier z dodatkiem grubszego ziarna. Jak się nie spodoba to po prostu zerwiesz
-
[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
Kryzys panie więc dieslami jeździmy hehe. U Ciebie Karol fajnie by wyglądała jaśniejsza dokładka, ale musiały by być jeszcze jakieś takie akcenty na aucie.
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Wtedy -30ki. Bylo by ok. Jezdzilem tak chwile. Chcesz to mam Eibach -30 na przod po przebiegu 400-500km czyli jak nowe. Moge sprzedac bo jak wiesz zmienilem na nizsze
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Oczywiscie
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
To mam nadzieje szybko sie sprzeda a Ja pomysle o rs4/rs6 Narazie jestem w trasie to nie sprawdze. Roznica miedzy -30 a -40 w twardosci nieznaczaca.
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Mozesz wrzucic do dzialu sprzedam ;-)
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Mi teraz bez problemu sprzedali sam przod. Marcin za auto chce 37tys. Ze wszystkimi gratami plus zimowki. Od lutego wlozone w mody i mechanike 20tys. Nic nie robione pi kosztach.
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Zamow przod sportline -45 a tyl pro kit -30 Podjalem decyzje o zmianie na mocna benzyne dlatego zamiast swapowac wole zmienic auto. Jak ktos szuka dobrego BPW to zapraszam. Przed sprzedaza ogarne temat softu do konca.
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
W czwartek dalej kłuje plecy ale jak mnie mocno nie zmecza to okolo 15tej spoko
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Wstydź się! Gdybym był laską na jeden raz to mógłbyś zapomnieć moje imię ale tak po sąsiedzku?! Jutro mykam w Polske. Wracam w środe.
-
Spociki w Kielcach
We wtorek jestem na wyjeździe. W środe wieczorem mogę się pojawić jak coś.