Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 z duzym dieslem np 4.2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawi mnie czy do b7 jest mozliwosc wlozenia pod mache jakiegos wiekszego diesla. Spotkaliscie sie z takim projektem? Np ten 4.2 z A8 D3

Opublikowano

Ciekawe czy coś takiego się zmieści pod maskę w ogóle, pewnie nie. w A6 nie montują tego motoru tylko w największych kolubrynach. Do B7 to 3.0tdi na mocnym koksie lepiej będzie jeździło, v8 TDI na pewno ma sporą masę.

Opublikowano
  • Autor

Przeciez v8 seryjnie szlo w b7

Opublikowano

masz rację były V8. Silnik 4.2TDI ma długość 52cm vs. 46,4cm benzyna. Na stronie Audi Deutschland można zobaczyć obracający się silnik 4.2TDI. Dwa filtry powietrza po obu stronach silnika chyba nie podejdą do komory silnika B7. Mega rzeźba musiałaby być

Opublikowano

Pytanie tylko po co? Dla mocy? Zrobisz w 3.0tdi wydech, IC, soft i pewnie wyjdzie na to samo, a kosztowo olbrzymia różnica.

Opublikowano
  • Autor
Pytanie tylko po co? Dla mocy? Zrobisz w 3.0tdi wydech, IC, soft i pewnie wyjdzie na to samo, a kosztowo olbrzymia różnica.

No tak ale swapowac na cos co w serii szlo to bezsens. Poza tym to V8 no i moc wyjsciowa duzo wieksza niz w 3.0 a po modach to na prawde musi dawac rade. Temat luzny. Jestem Ciekaw czy cos takiego powstalo i jesli tak to czy bylo warto. Sam tez lubie takie wyzwania

Opublikowano

Wyzwania należy sobie stawiać, ale to chyba jest niepotrzebne

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ok. A Jak wygląda temat ze swapem z 2.0 na 3.0 TDi? Duże utrudnienia? Jest na forum ktoś kto ma to za sobą?

Opublikowano

Ja też się przyłączam do pytania:wink:

Opublikowano

jak dla mnie to szkoda zachodu tym bardziej do ośki przecież można stare sprzedać i kupić 3.0 tdi B7

Opublikowano

wydaje mi se ze nie ma sensu sie bawic w swapa, lepiej i taniej wyjdzie sprzedac i kupic juz gotowe 3.0 :wink:

dwa ze 3.0 + soft i wez rusz 600 Nm w FWD:decayed:

Opublikowano

A jak by sie tak uparl to jakie to moga być koszta tak pokrótce:wink:

Opublikowano

moglby dobic do wartosci auta...

Opublikowano

No to faktycznie nie ma co.

Opublikowano
  • Autor
wydaje mi se ze nie ma sensu sie bawic w swapa, lepiej i taniej wyjdzie sprzedac i kupic juz gotowe 3.0 :wink:

dwa ze 3.0 + soft i wez rusz 600 Nm w FWD:decayed:

No wlasnie nie zawsze. Jak sie ma ogarniety swoj samochod to szkoda znowu szukac takiego 3.0 i sie wkurzac ze zajezdzone albo po zakupie ogarniac od nowa. Wiadomo ze wraz ze swapem na 3.0 wiazałby sie swap z ośki na quattro.

Opublikowano

No to wstaw sobie cos większego niż BRD np. GTB i pojezdzij. Jak Ci się nie spodoba to wtedy kupisz sobie 3.0tdi w B8

Opublikowano
  • Autor
No to wstaw sobie cos większego niż BRD np. GTB i pojezdzij. Jak Ci się nie spodoba to wtedy kupisz sobie 3.0tdi w B8

No tak tylko czy BPW wytrzyma taka moc?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.