-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Nie jeszcze nie. Muszę znaleźć chwile żeby to ogarnąć. No chyba ze nie zdążę bo auto na sprzedaż.
-
tryb awaryjny 2.0TDI BLB
Jeżeli sie zapiera to podcisnienie raczej powinno byc ok. U mnie jest ok 50cmHg. Zrob logi dynamiczne!
-
tryb awaryjny 2.0TDI BLB
Turbina była czyszczona? Sztanga zapiera się o ogranicznik na wolnych obrotach? zapnij vaga i sprawdź jak pracuje sztanga w trybie bs. Mozesz jeszcze w układ wpiąć wakuometr i sprawdzić wartość podciśnienia, może pompa vacum niedomaga.
-
lag caha
Zmienilem jakis czas temu turbinke ze standardu na caha, silnik bna 140ps. Po programie wyszlo 206ps. Na poczatku bylo fajnie, wieksza moc wiecie. Jednak jest cos co mi przeszkadza a mianowice kiedy pociagne auto tak pod 4 tys obrotow i zmienie na wyższy bieg auto sie chwile zastanawia zaczym znowu zacznie przyspieszac. Trwa to ok sekudny. Pytałem tunera ale on powiedzial ze tak bedzie i nic sie z tym nie zrobi. Pytalem czy drugi ic cos da, bo jest jeden, a on na to ze jeszcze wiekszy lag sie zrobi. Czy faktycznie tak jest? Rozmyślam nad wymiana cahy na gtb2260 ale czy to cos da.
-
tryb awaryjny 2.0TDI BLB
No to zrób te logi to bedzie widac jak pracuje turbina
-
tryb awaryjny 2.0TDI BLB
Ja bym ciegna nie ruszał. Najlepiej jabys zrobił logi.
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Wyjąć przekaźnik, miernik w reke i sprawdzić czy jest przejscie miedzy kostka przekaźnika pin4 a zielona kostka na slupku bialo-niebieski przewód. Jak bedzie to sprawdź jeszcze czy na pinie4 kostki przekaznika bedzie wzrost napiecia wraz z wzrostem prędkości.
-
tryb awaryjny 2.0TDI BLB
Sprawdzales szczelnosc podcisnienia łącznie z gruszką
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Jak dla mnie to albo przekaznik do wymiany albo brak sygnalu prędkości. Jeżeli podmieniales to to drugie albo cos zle podłączone
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
ja mam D i średnio mi się podoba tj za szybko utwardza jak dla mnie
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Marcin podeślij mi wsad tego epromu z końcówka E na maila. Adres wysylam na PW
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
To niech ten twoj mechanik sobie tym palnikiem grzeje bo idzie sezon grzewczy. Jakbys przeczytał watek od poczatku to bys wiedział ze nie jest to zwykła zębatka tylko balansujaca i pod wplywem sciagacza gnie sie jak tyczka i moze peknac. Dlatego lepiej ją najpierw ponacinac wywalić część wahliwą i dopiero potem ściągać część cztywna sciagaczem.
-
skrzynia hck
A mam jeszcze jedno pytanko czy dwumas o symbolu 03G105266N podejdzie do tego zestawu?
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Jesteś na 100% tego pewien. Jeśli tak to może wiesz skąd regulator PWM dostaje impulsy.
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Tak zrobie. Dam znać co i jak.
macisz12
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta