Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stano

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stano

  1. Moze byc sroda?
  2. Ciekawy jestem czy taki mało "żywy" kolor auta to wina aparatu czy taki odcień czerwonego. Jak na żywo się prezentuje?
  3. Tylko broń Boże dotykać ;-) odcisk kciuka na przedniej szybie musi być :decayed: ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- gdzie rezałeś IC? Bartek (Bartpol) w Ostrowcu. Gruszka? o masz muszę podjechać na tygodniu do niego. daj koszta na pw jak możesz.---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- soft też u niego robiłeś? Tak. Wszystko u niego łącznie z hamownią. IC to 1500zł z montażem.
  4. Tylko broń Boże dotykać ;-) odcisk kciuka na przedniej szybie musi być :decayed: ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- gdzie rezałeś IC? Bartek (Bartpol) w Ostrowcu.
  5. Tylko broń Boże dotykać ;-)
  6. klekot ładniejszy Karol jak to się odpycha w porównaniu do Twojego 2T? Stano fura świetna Przejechał się wczoraj i mówi że swoją by mnie spokojnie objechał. Moja jest w trakcie modyfikacji. Jest przed wymianą pompek na BJ i przed korektą softu. Aktualnie zostawiliśmy 170PS i 365Nm bo przy 185PS pompki nie dawały rady. Narazie ciągnie dopiero z wyższych obrotów. Myśle że w ciągu miesiąca to ogarne, chociaż jak napatrzyłem się na projekty tutaj to mam ochote wywalić diesla i wrzucić 2.7 Bi-turbo z RS4
  7. Świetnie wyglądają te ledy z tyłu. Dobry mod w b7
  8. A data jest tajemnicą?
  9. Kiedy?
  10. Że co? Że spota robimy?
  11. Wlasnie taką i rowniez nie malowałem
  12. Dokladnie tak. Wyjac lampy, rozkleic, rozkrecic
  13. Również Eibach. Sprzedali mi sam przód Sportline. Tylko się do nich odwołuje bo albo obniżyło mi minimalnie w stosunku do -30 albo nawet w ogóle.
  14. Zachowałem się jak gówniarz. Śpię od ściany ;-)
  15. Mam na sprzedanie u siebie BQ. Założyłem je w marcu jako nowe. Mają około 4tys nalatane na Vpower diesel tylko. Ja będe teraz zmieniał na BJ. Jeśli Cie interesuje to mogę Ci sprzedać komplet tych BQ co mam teraz założone. Odezwij się na PW
  16. Też bym wolał benzynke ;-) ---------- Post dopisany 13-09-2013 at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2013 at 00:21 ---------- Wywalone pomarańczki z kierunków, założone dystanse 13mm przód i 15mm tył. Sprężyny przód zmienione z -30 na -45. Ale wydaje mi się że max 7mm zszedł niżej porównując do -30 Zdjęcia na szybko bo deszczyk
  17. No tak ale swapowac na cos co w serii szlo to bezsens. Poza tym to V8 no i moc wyjsciowa duzo wieksza niz w 3.0 a po modach to na prawde musi dawac rade. Temat luzny. Jestem Ciekaw czy cos takiego powstalo i jesli tak to czy bylo warto. Sam tez lubie takie wyzwania
  18. Przeciez v8 seryjnie szlo w b7
  19. Ciekawi mnie czy do b7 jest mozliwosc wlozenia pod mache jakiegos wiekszego diesla. Spotkaliscie sie z takim projektem? Np ten 4.2 z A8 D3
  20. Ochłońcie bo może nie do końca wina jest jednej strony http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/sprostowanie-tematu-pobity-forumowicz-zniszczone-subaru-285890/#post3766305
  21. Połowę taniej niż te Eibachy, a różnica jest kolosalna w prowadzeniu. Różnica między Eibach a RS4 kolosalna? Na czyją korzyść?
  22. Zacząłem się zastanawiać nad wymianą stabilizatorów u siebie. Jak myślicie w co lepiej zainwestować? Takie Eibach - czy od RS4? Wogóle to ile kosztuje komplet nowych od RS4?
  23. Po pierwsze to *stąd, a po drugi zobacz ile już tematów o tym powstało ;-)
  24. Też kilka dni temu dołożyłem dokładke. Daje rade. Wydech na +. Kolor auta robi robotę. Jedynie dekory bym zmienił.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.