Treść opublikowana przez Stano
-
Wibracje nadwozia przy 150km/h
Zazwyczaj w takich przypadkach wychodzi jakas pierdoła ale ciezko zlokalizowac. Ja stawiam na napęd.
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Na forum robil ktos wydech w mg motorsport? Najlepiej czterocylindrowca diesla.
-
Webasto oryginał Audi czy zewnętrzny system?
Nie wiedzialem ze jest mozliwosc zdalnie załączać webasto. Dla mnie rewelacja temat. A czy to nie rozladowywuje akumulatora?
-
Jaki odtwarzacz DVD do auta?
Mam galaxy taba ale nie zauważyłem w nim napędu dvd Możesz nagrać filmy np na pendrive, do Samsunga potrzebujesz jeszcze tylko adapter z gniazdem USB (chinol kilka zł działa tak samo jak brandowany za kilkadziesiąt). Mam te adaptery. Ani razu nie użyte a 90zł.
-
Jaki odtwarzacz DVD do auta?
Mam galaxy taba ale nie zauważyłem w nim napędu dvd
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Końcówki F80. Przed chwilą kurier przywiózł zestaw do montażu tylnych szyb elektrycznych I nowe dedykowane gumowe dywaniki Petex hehe :big_smile: Dzięki. Miło czytać.
-
Jaki odtwarzacz DVD do auta?
Podpinam sie do pytania. Dvd do auta. Cena moze byc wyzsza lecz nie musi.
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Ja w przyszłym tyg zmieniam pompki na BJ ze zmienionymi końcówkami o wydajności do ponad 300PS. Nie pamiętam nazwy. I wtedy strojenie. Ciekawi mnie wynik
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Jakim cudem Ci 240PS wypluło? szok
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
No tak. Trafi sie ktos z gotowką to sprzedam ale niechetnie. Ogloszen nie robie
-
Problemy z uruchomieniem zimnego silnika
Paliwo dobrej jakość lejesz? Może filtr paliwa do wymiany?
-
Wydech RS4 do A4 B7 2.0TFSI
Kozacko wyglądają takie końcówki nawet do zwykłego zderzaka.
-
Kontrolka od DPF w A4 B7 2.0TDI
Wypalanie nie jest skuteczne. Będzie wywalać błedy co jakiś cza. Usuń i fizycznie i programowo i po problemie.
-
Wibracje nadwozia przy 150km/h
Dokładnie sprawdzić układ przeniesienia napędu. Miałem to samo ale już od 110km/h okazało się że przegub wewnętrzny
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Jakiś czas temu kupiłem od usera z forum ledy już w kloszach b7. Mówił że są do poprawek, ale ich stan po rozpakowaniu był fatalny także trochę na mine wpuścił. Finał finałów dzięki Karolowi udało się je zreanimować. Poprawił wszyskie styki, wymienił ledy i taki oto efekt. Na dniach montaż
-
Karta platinum Apart
My tu gadu gadu ale Ty z tym ślubem to się nie wygłupiaj
-
Assistance Na Europe
Dołączam się do pytania.
-
Świece żarowe. Jakie?
Chciałbym przed mrozami wymienić świece żarowe w swoim BPW. Są jakieś szczególnie dobre i polecane?
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Możliwe że za tydz będe miał kompletnie zrobione do B7 avant z ledami od C6. Jeszcze nie założone na auto bo możliwe że auto się sprzeda.
-
Wtryski, DPF czy co się dzieje?
A czy wtryski które Ci włożył są o takim samym oznaczeniu jak te co miałeś?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Poszło PW Usługowo też to robisz? Jak tak to daj cene na PW.
-
kto daje te opisy pod samochodami na onecie
Ja tam się zgodze że są nudne. Nie są to jakieś unikatowe auta. Pełno ich na każdych parkingach także szału nie ma. RS4 to już co innego.
-
Spociki w Kielcach
Sprzedam koła z mojej audi. Komplet z oponami jeszcze na aucie. Oryginalne 19ki. Proste, nie biją. Cena 3000zł z oponami 225/35/19 na spokojnie 2 sezony. Tak się prezentuje na moim aucie
-
kredyt hipoteczny
Jak będziesz spłacał przez 30lat to spłacisz około 450tys. Jak się pośpieszysz i wyrobisz w około 17lat to około 360tys. Tak wyliczali mi w banku.
-
Hip-hop Kielce
Klasyka. Grali ostatnio i Liroy i WYP3 na 20leciu Kieleckiego Hip hopu. Miałem też zagrać bo grali Lokalnego Patriote ale niestety byłem w trasie. Wojtas wydał teraz dobrą płytke ---------- Post dopisany 04-11-2013 at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 23:06 ---------- Hahaha co mi się klip przypomniał. Jaki szczupły człowiek jeszcze był Klip nagrany ponad 2 lata temu. Zwrotka do MTN była moją pierwszą nagraną zwrotką (3lata temu). Dobre akcje były. Miło się spomina.