Treść opublikowana przez Stano
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Masz może numery tych części? Kierownica też będzie nowa ale nie z nowego modelu http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/storyline/Rlinesw.jpg Zdradź gdzie taką kiere dostać W ASO pewnie kosmos cena? Na allegro nic nie taniej - będzie nowa. Znasz cene nowej i numer? Jasne - 3-ramienna z multifunkcją ma oznaczenie: 1K0 419 091 EK TDL (2201zł). Mam teraz taką kiere jak Ty. Chce ją zmienić bo słaba jest. Myślałem o tej z nowego paska bo za tysiaka się kupi. Podałeś fajn ą alternatywe ale cena powala. Miałem nadzieje że 1500 nie przekroczy. To 2201zł to cena bez rabatów?
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Masz może numery tych części? Kierownica też będzie nowa ale nie z nowego modelu http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/storyline/Rlinesw.jpg Zdradź gdzie taką kiere dostać W ASO pewnie kosmos cena? Na allegro nic nie taniej - będzie nowa. Znasz cene nowej i numer?
-
Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne 2013/14
- Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Masz może numery tych części? Kierownica też będzie nowa ale nie z nowego modelu http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/storyline/Rlinesw.jpg Zdradź gdzie taką kiere dostać W ASO pewnie kosmos cena?- Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
Jechałem tak jak Ty gdy miałeś 4,2l.- Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
Nie i na luzie też nie jechałem. Normalna jazda przy natężonym ruchu.- Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
Byłem dzisiaj w trasie 350km. Nie cisnąłem bo wiadomo ruch duży i psiarni spoko. Po prostu normalnie sobie jechałem przepisowo. Spalanie zszedłem do 6.4l/100km Przypominam że to 3.2l. V6 w automacie i napędem na 4 koła. Po co diesel hehe- Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Deaktywacja poszczególnych funkcji alarmu fabrycznego... Możesz wyłaczyć czujniki ruchu we wnętrzu auta (gdy np. zostawiasz dziecko lub zwierzaka w aucie) oraz czujnik przechyłu (tzw. zabezpieczenie przed odholowaniem). Dzięki za odp- Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Chłopaku powiedz mi od czego są te dwa przełoczniki na słupku B od strony kierowcy?- Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Zależy do czego się używa auta, na jakich trasach, jakie prędkości/ obroty i co kto lubi.- Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
No własnie z tego co wiem 3.0 TDI to v6 a to zmienia postać rzeczy.- Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Czemu w tytule jest 3.0? Przecież to v6- Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
Za 2.0 płaciłem 800zł OC- Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Jak tak przesłuchałem to wolałbym jednak 4cyl mieć jak najbardziej wyciszone. Pierdziawki.- Zwiększenie dawki paliwa
Między innymi na tym polega chip tuning- [B7 BPW] 2.0 TDI 140KM a CHIP ?
Miałem BPW i chipowałem. Zmień IC, turbo na BRD plus usunięcie DPF i EGR plus chip i spokojnie 210PS i 420Nm wyjdzie. Sprawdz wałek bo jak wytarty to nie poszalejesz.- [ALL B7] Demontaż lotki Avant
Wszystko ukryte w cenie. To laminat więc bez szału.- Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
W rok robie prywatnym autem jakieś 12 tys km więc za rok znowu wymienie.- Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
Wszędzie w katalogach zalecany do tego silnika 5W30- Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
Zamieniłem olej na 5W30 LM. Zakupiłem olej do skrzyni DSG Ravenol i wiadomo filtry Zakupiłem też w ASO olej do mostu, Haldexa i oryginalny płyn hamulcowy Dokupione dywaniki gumowe Petex, zmienione opony na Uniroyal MS Plus 66 235/45 R17 94 H i zamówiłem pasek, napinacz i rolke. W czwartek wymiany.- Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
15 przy normalnej jeździe bez butowania. Krótkie odcinki. Na trasie pokazal 10.4 przy dosc nie ospałej jeździe.- Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
No cóż - opticala na MFD2 na pewno nie da rady zrobić (potrzebny RNS). Kamerkę może by się dało na nim odpalić bo wejście VIDEO jest... Porusze ten temat na forum passata może coś doradzą. Będe też przeglądał allegro. Może trafi się RNS w ok cenie. Póki co nie ma ani jednej.- Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Piękne listwy:wink:- Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Właśnie Ja nie mam żadnych czujników i niewiem co dokładać mając MFD2. Jak myślisz? Kamerka to chyba mniej zachodu? Tylko czy podejdzie do MFD2?- Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
Firmy Ravenol dedykowany do DSG. Mam nadzieje ze okay - Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...