Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stano

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stano

  1. No no. Tak jak dłużej patrze to jednak lampy w czerń.
  2. Mocno się zużyły te fotele jak na 40tys
  3. Wybaczuje ;-) Rodzinka najważniejsza Ledy Ci jutro podwioze i przy okazji te boczki Ci zostawie. A no i Audi zostaje u mnie. Muszę ją mocno dopieścić i może w przyszłym roku dopiero zmienie. ---------- Post dopisany 11-10-2013 at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany 06-10-2013 at 23:49 ---------- Kolega pobawił się trochę VT. Co myślicie o takim zestawieniu? Dla mnie świetnie bo kolor kół ma nawiązywać do koloru skór. Duże srebrne zaciski i tarcze 365mm będą za***iście wyglądać za tymi kołami. Dach czarny więc i relingi by trzeba czarne. Lusterka jednak muszą zostać srebrne. Znaczek Audi w kolor felg. Myśle jeszcze o tych srebrnych wnękach lamp co się przeważnie na czarno maluje żeby w kolor felg zrobić. Może jeszcze halogeny okleić choć po głowie chodzi mi zderzak od DTM.
  4. Z tej okazji pozwól żonie wyjść z kuchni
  5. Te całe chromy to podlatują pod brewki i podobnego rodzaju tuningi. Nie lepiej zainwestować w gustowniejszy gadżet?
  6. Jak 17ki to bierz jakiś ory prosty wzór. Udziwniona 17ka wygląda słabo. Jak ma być dobrze to wrzucaj 19ki i wtedy już jest pole do popisu. Ja swoje 19ki będę zmieniał ale też na 19ki tylko wzór inny. Znudził mi się
  7. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Lifestyle i Hydepark
    Zrobiłem obniżki w swoim sklepie więc pozwalam sobie na wklejenie linku Styl nad Style - sklep internetowy www.facebook.com/StylNadStyleClothing Odzież jest całkowicie mojego autorstwa. Szyta w najlepszych polskich szwalniach (szyją tam m. in. Stoprocent, Elpolako, Diil Gang, Diamante Wear...) Pozdrówki ;-)
  8. Naklejki quattro i felgi bym wywalił. Chrom dobry ale do amerykańca. Lampy tył to też raczej chiński zamiennik :-/ aczkolwiek źle nie wyglądają.
  9. Nabyć ory kostke z B7 w uciętymi kablami i przelutować.
  10. Tankuje Vpowera Diesla i póki co jestem zadowolony. Nie napisze że mocniejszy czy coś ale ponoć jedno z pewniejszych paliw.
  11. Jestem 4 dni po wymianie. Dzieki za porady. Wybór padł na Castrol SLX Professional Powerflow Audi Longlife III 5W-30.
  12. To już przełożone tylko trzeba styki poprawić bo nie za dobrze to zrobione. Takie kupione.
  13. A no mi chodzilo o skore. Ze jakby miała tą co u mnie jest. ---------- Post dopisany 05-10-2013 at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany 22-09-2013 at 23:33 ---------- Nowy zakup. Ledy z C6. Niebawem wymiana
  14. Mamy ere kababów i francuskich hot- dogów. Obczaj ile na stacjach benzynowych ich sprzedają. Koszt dużego kebaba to około 3-3.50 a takiego na wypasie to około 4-4.50. Sprzedasz spokojnie za 12zł. Podpiszesz umowe z Pepsi i Ci wstawią lodóweczke. Mając około 20tys spokojnie otorzysz lokal fast fooda z wyposażeniem jakie Ci potrzebne. ---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ---------- Źle myślisz. Zobacz ile jest zakładów fryzjerskich, komisów samochodowych, sklepów spożywczych. Ludzie jedli, jedzą i jeść będą. Polak lubi dobrze zjeść i jeśli będziesz oryginalny i dobrą ofertą zaciekawisz Go to nie ważne że lokal gastronomiczny jest obok. Kiedyś nikt by nie przypuszczał że można zagrozić takim monopolistom jak telekomunikacja czy allegro. Czas pokazał że jednak się da.
  15. Fast food. Szybkie żarcie pod warunkiem że dobre zawsze wypali. Dawaj dużo, idź na ilość a będą wracać. Małolaty potrafią nawet z wiosek przyjeżdzac gdzieś żeby dobrze zjeść.
  16. Nie no widzę, ale może któryś z nich jest lepszy od innych. We wtorek wymieniam dlatego pytam.
  17. Panowie polećcie olej do 2.0tdi bpw 2007r. Zalezy mi na super oleju.
  18. A co powiecie od dodatku do oleju firmy Militec?
  19. Stano odpowiedział(a) na tata1989tom temat w Audi A4 B7
    Jak zrobisz to chwal się
  20. Stano odpowiedział(a) na tata1989tom temat w Audi A4 B7
    samo wpasowanie jest ok natomiast do a4 wizualnie to słabo wygląda. Zauważyliście gdzie koleś ma kierunki w lampach?
  21. Stano odpowiedział(a) na minios temat w 2.0TDI
    W BPW powinienes mieć mieć BJ jak się nie myle
  22. No tak tylko czy BPW wytrzyma taka moc?
  23. No wlasnie nie zawsze. Jak sie ma ogarniety swoj samochod to szkoda znowu szukac takiego 3.0 i sie wkurzac ze zajezdzone albo po zakupie ogarniac od nowa. Wiadomo ze wraz ze swapem na 3.0 wiazałby sie swap z ośki na quattro.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.