Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stano

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stano

  1. Panowie pomożecie mi w temacie? http://a4-klub.pl/swietokrzyskie-92/wgra-pl-menu-navi-woj-swietokrzyskim-285019/
  2. Stano odpowiedział(a) na bosaq temat w Audi A4 B7
    Tyle że to nie okleina.
  3. Stano odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    W galerii mojej są aktualne foty
  4. Stano odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Bilstein B8
  5. Większym zagrożeniem są kierowcy co do kościoła tylko lub sklepu wyjeżdzają. Po takich to nie wiadomo czego się spodziewać a on widać jak idealnie miał auto wyczute. Nie bronie nikogo ale gdyby władze dawały kierowcą możliwości nauki i testowania auta w miejscach do tego przystosowanych to by nikt nie musiał na drogach publicznych rozrabiać. Dla nich to pasja. Pasja często zabija. Motocykliści potwierdzą.
  6. Stano odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    I sprężyny obniżające na przód Eibach -30mm z przebiegiem 500km tez moge sprzedac. 200zł z wysyłką. Za mało obniżylo i zamówiłem juz -45.
  7. On siedział na miejscu pasażera. Jeździł tak i to nagrywał bo marzył o zostaniu kaskaderem i prawie mu się udało. Zaczeli się nim interesować. Robił to z pasji a nie nudów. Zabił Go brak umiejętności kierowcy, który przeżył.
  8. Stano odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kod silnika? BPW mam. Z tego co wiem powinienem mieć BJ u siebie. Zmieniałem pompki jakoś w marcu. Mój mechanik miał komplet nowych BQ u siebie więc od niego kupiłem, ale chce zmienić na BJ bo chce jeszcze podciągnąć z mocą. Hammer podaj jeszcze raz nr do siebie bo zapodziałem a chciałbym w sprawie xenonów się odezwać.
  9. zderzak od S-line + grill z S4 lub S-line wyglądał by o wiele lepiej Niby tak ale za dużo tych S-linów. Ładne, ale trochę trywialne się to stało.
  10. Też tak uważam Kup gwint Własnie zamówiłem sprężyny tylko na przód Eibach Sportline. Może na wiosne jakiś dobry gwint wjedzie.
  11. Stano odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie napiszę tutaj bo nie mogę dać ogłoszenia. Zmieniam swoje pompki. Mam założone BQ. Mają zrobione około 4tys km. Sprzedaje bo zmieniam na BJ. Aktualna moc na tych BQ mam 165KM z hamowania. Cena 1500zł za komplet. Może będzie chętny zanim na allegro wrzuce. Cena myśle że bardzo dobra. Aktualnie siedzą u mnie w aucie i będą zmieniane w drugiej połowie września
  12. Przycięcie dwóch zębów po środku dokładki i tyle. Przykręcona na 10 dobranych wkrętów.
  13. Stabilizatory też zmienie. Muszę kupić nowy zestaw springów na przód -45 bo mam -30 i nie zadowala mnie. Jak ktoś chętny to sprzedam. Prawie nowe. Dokładke kupiłem za 190zł z wysyłką. Przez przypadek przyszły mi dwie także jedną odsyłam do sprzedającego. Jak ktoś na nią chętny to mogę mu powiedzieć. ---------- Post dopisany 04-09-2013 at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2013 at 23:57 ---------- Na szybko strzelone tel po założeniu dokładki Sorry za jakość
  14. A nie wiem jakich wymiarów. Pod zderzakiem B7 jest sporo miejsca na szczęście ---------- Post dopisany 01-09-2013 at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany 24-08-2013 at 20:23 ----------[/s Przyszła dokładka z Cupry R. Jakiś patent jak ją zamontować do zderzaka b7? http://images63.fotosik.pl/126/4a4f82a0bb449d46med.jpg kolego jak zamontujesz wrzuc fotki! ...moze ciekawie to wygladac? Wydaje mi się że będzie bardzo dobrze się komponować
  15. Ja zmieniałem pompki chyba w marcu na nowe i trafiły się nówki BQ w okazyjnej cenie. Nie wiem jakie miałem wcześniej. W drugiej połowie września będe zmieniał na BJ i jedziemy dalej z mocą. Mam nadzieje że silnik da rade
  16. A nie wiem jakich wymiarów. Pod zderzakiem B7 jest sporo miejsca na szczęście ---------- Post dopisany 01-09-2013 at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany 24-08-2013 at 20:23 ---------- Przyszła dokładka z Cupry R. Jakiś patent jak ją zamontować do zderzaka b7?
  17. Siema. Wiecie gdzie w Kielcach lub gdzieś nie za daleko wgram pl menu i najnowszą navi do MMI w mojej B7?
  18. Stano odpowiedział(a) na bosaq temat w Audi A4 B7
    Spraw by się wyróżniał z tłumu idealnym stanem technicznym i gustownymi dodatkami a nie naklejkami. nie mam zastrzeżeń do stanu technicznego. jakie gustowne dodatki masz na myśli? Sline czy dodatki od innych tunerów Audi.
  19. Stano odpowiedział(a) na bosaq temat w Audi A4 B7
    Spraw by się wyróżniał z tłumu idealnym stanem technicznym i gustownymi dodatkami a nie naklejkami.
  20. Jest i na bukfejsie https://www.facebook.com/media/set/?set=a.343700192431589.1073741839.326405954161013&type=3
  21. Stano odpowiedział(a) na bosaq temat w Audi A4 B7
    Jak widze stickerbomby na aucie to mam ochotę ...... właścicielowi. Jak można? Troche klasy i szacunku do audi ;-)
  22. Ja się przesiadłem z BMW 7er E65 do B7 to uwierz że to dopiero jest przeskok. BMW jechałem 1000km autostradą z prędkościami 200-2400km/h i cisza a B7 przy 180km/h już odpuszczam i zwalniam bo mam wrażenie, że zarzynam motor i męczy uszy :-/ Sam się zastanawiałem jak wyciszyć wnętrze dodatkowo.
  23. Mierzyłeś temp powietrza na seryjnym intercoolerze przy tej mocy? Jak dla mnie samym programem to przesada i silnik długo tak nie pociągnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.