Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mentosek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Stano trafił Jeden pompowtrysk padł kompletnie, drugi jest na wyczerpaniu. Przy okazji zapytam czy polecacie je regenerować, kupować używki czy nowe? Pozdrawiam mentos edit: przypomniało mi się o akcji wymiany pompowtrysków w ASO za darmo, jutro sprawdzę czy to aktualna akcja
  2. Tego nie wiem, sprawdzę i napiszę jutro. Dzięki za zainteresowanie mentos
  3. Witam Audi B7 2.0 TDI 140km BLB 2005r. Multitronic Ogólna praca: Na zimno zawsze bardzo ciężko odpalał, mocno się trzęsąc. Gdy się go bardzo "deptało" w trybie "Drive" wówczas na postoju "bujało budą" - tak było od kilkunastu tysięcy km. Opis ferelnego dnia: Odpalił jak zwykle ciężko, trzęsąc się i odpalił za drugim razem. Po przejechaniu około 5km miałem wrażenie, że buja bardziej niż zwykle. Na światłach bujało tak mocno jakbym wcześniej "mocno deptał" a spokojnie jechałem do pracy. Przy ruszaniu nagle stracił na mocy i zrobiło się słabo pod pedałem gazu. Zatrzymałem się na poboczu, wrzuciłem "Parking" i zgasiłem silnik. Przy próbie odpalenia (gdy był ciepły zawsze odpalał od razu), zaskoczył dopiero po długim kręceniu, lecz znów pracował bardzo dziwnie i go zgasiłem. Kolejne próby odpalenia bez skutku. Samochód stoi 3 dniu u mechaników, którzy nic nie potrafią powiedzieć. Na komputerze nie ma żadnych błędów, komputer widzi obroty silnika kiedy kręci rozrusznik. Mechanicy wymienili filtr paliwa i chcą dalej sprawdzać układ paliwowy, bo jest słabe ciśnienie na pompie, lecz wydaje mi się, że źle szukają. Umówiłem się z innym dużym warsztatem w Pabianicach lecz szef przy rozmowie nawet upierał się, że w moim aucie nie ma dwumasy, bo w automatach ona nie występuje - cóż takim fachowcą też chyba auta nie powierze. Wy drodzy forumowicze macie ogromną wiedze na temat tych modeli dlatego zwracam się do Was o pomoc w lokalizacji usterki. Jak widać "mechanicy" mają nikłe pojęcie. Byłbym również wdzięczny za polecenie warsztatu w Łodzi lub okolicy, który zna się na rzeczy. Pozdrawiam mentos
  4. Witam wszystkich. Jestem szczęśliwym posiadaczem pięknego Audi A4 B7 2.0TDI (BLB) Avant w pełnym oryginalnym pakiecie S-line. Pozdrawiam mentos

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.