-
Nagrzewanie się okolic kierownicy i pedałów
Witam, Mam problem - ostatnio zauważyłem, że podczas krótkich przejazdów po mieście ok.20 km w korkach, w momencie kiedy autko załapie temperaturę 90st. zaczyna nagrzewać się cała okolica kolumny kierowniczej i pedały - szczególnie gazu. Dodatkowo od momentu zakupu (jakieś 3 m-ce) podczas mocniejszego dodawania gazu słychać głośny syk gdzieś spod deski rozdzielczej - tak jakby była tam dziura czy coś w tym stylu. Dziury oczywiście nie znalazłem no ale ten nowy objaw nagrzewania się elementów wokół kolumny mnie niepokoi. Czy ktoś z Was miał już z czymś podobnym do czynienia? Btw. piecyk mam 2.4 V6 rocznik 97
-
[B5 A4] 2.4 V6 Srebrny pocisk :)
Ale na szczęście to nie z niemieckiego bazaru o gustach się nie dyskutuje, ale wg mnie ta lotka odświeża nieco bryłę całego autka i dobrze się prezentuję.
-
[B5 A4] 2.4 V6 Srebrny pocisk :)
Spojlerek to oryginał niemiecki więc zostaje a co do planów to na razie kosmetyka, a później się zobaczy
-
[B5 A4] 2.4 V6 Srebrny pocisk :)
Witam, Chciałbym się pochwalić moim nowym nabytkiem jakim jest Audi A4 z końcówki 97 roku. Autko przyciągnięte z Niemiec jakieś 3 miesiące temu, przebieg 190 tysięcy, stan ogólnie bardzo dobry, nie jest zamęczone i w dziwny sposób przetuningowane Dobre wyposażenie jak na ten rocznik - jest w zasadzie wszystko co powinno w nim być W tym momencie jest to raczej seria; z tego co planuję zmienić to na pewno audio, bo seryjne głośniki wrażenia na mnie nie zrobiły. Później zapewne przednie lampy i kierunki. Jest to moje pierwsze Audi ale już wiem, że w tym silniku się zakochałem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie Od niecałego tygodnia jestem dumnym posiadaczem mojego pierwszego Audi. Na sam początek przygody z tą marką trafił mi się model A4 B5 ze świetnym ( przynajmniej w moim przekonaniu) silnikiem 2.4 V6, w którym zakochałem się od pierwszego odpalenia Pozdrawiam Grzegorz