Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bullet777dg

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. soft kostka z innym programem ..
  2. chetnie sie przejade widze ze olkusz wiec daleko nie mam o ktorej niedziela? ---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ---------- dzis jeszcze zrobilem jazde taka bardziej ostra z noga w podlodze na 4 i 5 gr okazuje sie ze raz ciagnie raz nie powyzej 3.400 obr tak jakby puszczalo ja na chwilke i znowu .. puszcza i brak mocy czuc to lekko ale czuc eh
  3. tak tez sadzilem do zrobienia logi no coz jest ktos kto mi w tym pomoze ?
  4. Witam Pisze poniewaz mam maly problem .. mianowicie wczesniej a4 miala brak mocy powyzej 3000 obr.min no oczywiscie standardowy problem zapieczone kierownice .. wyjalem turbo fakt byly zarabane .. sprawdzilem grzyb pracuje normalnie po czyszczeniu sztanga zaczela sie poruszac plynnie,, czyli bylo ok bledu na vagu juz nie wywalalo bledu i teoretyycznie auto jezdzilo normalnie lecz nie do konca.. zrobilem chipa i co sie dzieje moc jest zbiera sie super 1 gr rwie 2 gr rwie 3 juz nie bardzo pojawila sie turbo dziura takie 1.5 sek przytrzymanie po zmianie biegow 4 rowniez to samo .. malo tego powyzej 3500 czuc jakby juz nie ladowala turbawka do 170km w miare idzie pozniej juz jej ciezko .. . kat wywalony , egr zaslepiony przewody podcisnienowe wymienione..przeplywke wyczyscilem spr. vagiem bledow brak! samochod pali normalnie na zimnym na cieplym .. puszcza lekkiego dyma przy deptanieu ale to zapewne za sprawa chipa .. co teraz ?? ktos doradzi.. wiem wiem logi logi llogi.. moze ktos mial podobny problem ? i da sie cos powiedziec bez logow?? prosze o pomoc z gory dziekuje model a4tdi 1996 afn 110KM
  5. Witam jestem nowym uzytkownikiem na tym forum od niedawna posiadam a4 tdi 110 KM mysle ze bedize mozna sie radzic was i napewno pomozecie poki co sam nie wiele wiem na temat audi ale mam nadzieje ze w niedalekiej przyszlosci bede pomocny pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.