kaFFFar

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez kaFFFar

1. W dniu 21.02.2019 o 16:13, KoJ@K napisał:

Panowie rzeźbił ktoś w B5 biled? Czy wnętrze lampy H7 i xenon w B5 jest takie same? Różnią się one tylko mocowaniem żsrówki/żarnika i dołożoną przetwornicą ?

Roznia sie tylko soczewka a dokladnie odblysnikiem, mocowanie wnetrze takie same ;)

• Pomoc techniczna 1
  2. 7 minut temu, KoJ@K napisał:

Żaden strach, to jest dosyć śliska powierzchnia przez co woda zlatuje po tym jak po dobrze nawoskowanym aucie, więc po umyciu i opłukaniu zostanie tylko kilka kropelek wody, które bez problemu "zdejmiesz" przykładając ikrofibre, nawet bez wycierania.

Dzieki ,to bedziemy probowac ;D

3. 4 godziny temu, H4mm3R napisał:

BNS ma dodatkowo navi do której nie da się skopiować map. Jak zmiana to tylko na RNS-E.

Nie znam żadnego emulatora

Dzieki wielkie za wyjasnienie :P

4. Godzinę temu, H4mm3R napisał:

Nie ma, to nie MMI 3G

Dzieki wielkie :D czyli to samo co concert 3, tylko inny wyglad ? czy jakies roznice np. z jakoscia dzwieku beda ? :hi:

i polecasz moze jakis emulator pod bluetooth pod concert ?

5. 55 minut temu, mech15 napisał:

Kowi, ale dlaczego nie rozciągnąłeś złota na kierunek? Jaki był powód?

A wiesz jak to wszytko jest zbudowane?  To się nie łączy ;) kolejne koszta a później nowy chrom malować na czarno, bo całe chromowane to chyba przesada a tak jak kowi zrobił jest petarda

6. Wszystkie czujniki pozmienianie , wszystkie zaworki zwrotne . i nic :D haha beka

No jeszcze pare kola wrzucisz i może sie uda.Teraz proponuje wymienic gumki na wtryskach, Zregenerowac glowice i moze bedzie git. Tylko po co?

Sam sobie odpowiedz.

A tak na powaznie próbowałeś odpalic na cieplym z odpiętym czujnikiem temperatury?

Rowniez bez kostki nie odpala :)

7. Dokładnie tak, samochód mam 7 rok i przez cały czas igła. mam program zrobiony, wszyatko igła. I to się stało od tak. Jedna trasa i nie pali na ciepłym. Wątpię żeby od tak się w sterowniku przestawila dawka na ciepłym. Jutro będę wymieniał kolejne rzeczy i zobaczymy czy pomoże