Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

donjakub1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez donjakub1

  1. mam na nie 2 lata gwarancji to poczekam jeszcze i zobacze czy sie odblokuje czy nie.. myslalem ze on moze cos zle robil.. mowil ze zauwazyl jak zlozyl.
  2. witam, mam problem z lewym amortyzatorem kupilem nowki sztuki w sklepie na tylna os. czywiscie wymienilem obydwa od razu, znaczy mechanik to zrobil wymienil razem z odbojami i oslonami i teraz problem bo zaraz po zalozeniu gdy go odbieralem powiedzial mi ze nie wie czy nie bede musial lewego oddac na gwarancje bo wcale nie amortuzuje, i faktycznie on sie wgl nie ugina. jak uniose auto za blotnik to sie uniesie ale jak nacisne to zaraz opada do poczatkowego stanu i ani rusz. znacie jakis taki przypadek i pomozecie.?
  3. dorzdziłby mi ktos jakis zestaw do 300 zł na przód do A4 '96 r 1.6 ADP ? i na tył coś ewentualnie ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- mam alu 15 jak cos.
  4. ja mam z czarnym srodkiem.. i bede probowal rozklejac i czyscic od srodka.. Pamietasz moze w jaki sposob sie je reguluje do gory i na boki bo swieca mi jakby zeza miały
  5. podpinam sie mam podobny problem...
  6. a rozklejales juz te lampy bo mi spalil sie jeden lewy pasek ledowy... i zamowilem na all taka tasme z diodami smd i bede probowal je lutowac. a tobie to super swieca taki efekt chcialbym uzyskac . a w ogole dobrze masz je spasowane od strony grilla? bo ja mam okolo 2 cm przerwe.
  7. ja jestem całkiem ciemny w takich sprawach wiec nawet nie bede ukrywał bo nie wiem co to sa nawet te hidy. od niedawna mam moja a4 i strasznie jest w niej namieszane z elektryka, poprzedni własciciel miał za duza manie na diody i sa wszedzie praktycznie gdzie sie tylko da. dlatego chce doprowadzic ja do normalnego stanu. możesz wytłumaczyć mi co to są te hidy? i czy do tych zarowek bede potrzebował czegos wiecej jakis przetwornic czy cos w tym stylu czy wystarczy kupic same zarowy i sie cieszyc dobrym swiatłem? ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- ps. jeszcze jedno zapytanie bo gdy włącze światła to przygasa mi standardowe radio i licznik z przebiegiem od czego to moze byc?
  8. witam, chciałbym zasięgnąć Waszej rady co do tego jakie żarówki możecie mi polecić do lamp Dayline http://img9.imageshack.us/img9/2531/clipboard01tah.jpg chciałbym uzyskać światło białe żeby nie odróżniało się zbytnio od koloru diodowego paska. Jakie żarówki proponujecie ?
  9. Witam forumowiczów, niedawno zakupiłem Audi A4 B5. Niestety myślę, że często będę potrzebował Waszej pomocy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.