Treść opublikowana przez Ralfi_2006
-
Spoty Puławskie
Ja tez jade zerknąc co tam bedzie .
-
Spoty Puławskie
Ja sie pytałem :-)
-
Spoty Puławskie
Patrząc na to że idę do domu a jeszcze 3 lokale po drodze to mogę się trochę spóźnić :-) :-) :-) :-) :-)
-
Spoty Puławskie
ja oddaje auto do lakiernika niestety już po spocie w poniedziałek, także przyjadę jeszcze rdzewingiem Nie ma się co przejmować moje jest pogiente. ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- Sprężyny nie założone felgi nie odziane w oponki na aucie zima wstyd przyjechać.
-
Spoty Puławskie
Jak gdzie . Na środku ;-)
-
Spoty Puławskie
No może i niedziela. zrobi się zakupy , wyjdzie ze sklepu i spot . Może być niedziela tylko o której... Panie organizator? Tylko nie za późno.
-
Spoty Puławskie
Widze ze humor dopisuje. Panowie mam pytanie. Wszyscy juz wiedzą ze spot w sobote , ale o ktorej.
-
Spoty Puławskie
Nikt nie przesadza przecież . BMW to dobre auta są. Duzo moich kumpli posiada.
-
Spoty Puławskie
Grupa vag-a będzie :-) No prawie bo Bmw e36 będzie ale zawsze mogę kolegów z e39 wziąć ze sobą :-) ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- A niestety . Pochwaliłem się. Jadą chłopaki na Toruń. ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- Palić gumę znaczy będą
-
Spoty Puławskie
a8 tez mozna by załatwic ale kumpel chyba jest za miedzą aktualnie, a 80 to juz inna bajka, tyle ze jej właściciel na 61 lat
-
Spoty Puławskie
:jerk:nowi nowi stawiają hamy, taka tradycja:decayed: ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- tam chyba cza płacić ale pewien nie jestem, miejscówka byłaby super:naughty: Płatny to ten parking nie jest ale wjechac tam to trzeba miec wysokie auto. Co Wy na te hamy sie nastawiacie przeciez są nie smaczne
-
Spoty Puławskie
- Spoty Puławskie
A na otwarcie sezonu SSS nikt sie nie wybiera?- Spoty Puławskie
Co ---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ---------- Coś wątek się urwał- Spoty Puławskie
az tak zle to nie jest zeby skladac z kilku jak bedzie cieplo to zrobie na razie trzeba jezdzic :-)- Spoty Puławskie
Tak to jest jak zimą się chce quattro testować i bokiem jechać Ale już prawie w miejscu stałem jak giąć się zaczęła blacha Ale dużej tragedii nie ma.- Spoty Puławskie
Prawy tył kurde wziął i się pogiął. Trafiłem tyłem w Kie Sorento jakoś tak przypadkiem- Spoty Puławskie
Teraz jak bok mi się pogiął to spot bedzie :-(- Spoty Puławskie
Niech tylko ciepło się zrobi to będzie i grill ---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ---------- ---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ---------- Tylko ciepła trochę- Spoty Puławskie
powinno juz być ciepło a tu co pada pada pada pada i tyle ta strona to jakas taka nie teges tylko świerzaki tam sa ;-)- Spoty Puławskie
no tez o nich dzis duzo myslalem- Spoty Puławskie
Felgi aluminiowe 18'' 225x40x18 opny letnie ładne (3134215880) - motoAllegro a co myslicie o czyms takim? ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ---------- Felgi ASA Revolution 18 cali (3122227462) - motoAllegro ---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ---------- # HIT PIĘKNE ALUFELGI Z OPONAMI AUDI S6 JEDYNE ... (3138610182) - motoAllegro ---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ---------- FELGI 18 CALI VW 5X112 (3137660515) - motoAllegro ---------- Post dopisany at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ---------- felgi BBS 8,5x18 volkswagen,audi,skoda,opel 5x112 (3138239353) - motoAllegro ---------- Post dopisany at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ---------- AUDI SEAT SKODA VW - ALUFELGI 19' FELGI ALUMINIOWE (3124933455) - motoAllegro ---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ---------- To chyba tyle. O tych myśle intensywnie ---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:00 ---------- KOŁA FELGI OPONY AUDI A6 5X112 MAM7 19" (3135428376) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ---------- http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/sprzedam-felgi-asa-bbs-18-et-35-a-267625/ Swoich się pozbywasz?- Spoty Puławskie
A ja szukam cały czas jakiegoś ładnego koła i jakoś nie mogę sie zdecydować.- Spoty Puławskie
kolega wiezie fele do roboty :-) od radzalem ale sie uparł. zobaczymy jak mu zrobią :-)- Spoty Puławskie
Coś się temat zablokował To kiedy ten spot? - Spoty Puławskie