Witam, mam pytanie odnośnie klimy i temp zewn, na liczniku pokazuje mi temp od -46 do - 50 przy temp +30 stopni na zewnatrz i nie włącza sie klima a jest dobita czujnik temp zewn kupiłem nowy i jest nadal tak jak opisałem i jeszcze jedno wyskakują mi jakieś kody 4.3i 5.3 czy coś sie da z tym zrobić prosze o pomoc
witam wszystkich czy wie ktoś jak wymienić tego pająka nie działają mi światła długie w mojej audi
Kolego, tutaj się tylko witamy a odpowiedzi szukamy najpierw poprzez opcję szukaj!