Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pinek89rz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Więc mogę wykluczyć silnik i skrzynię?
  2. Ale opony walą cały czas a to jest sporadycznie i różne prędkości
  3. pinek89rz opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Pacjent 2.0 tdi cr multitronik przebieg 175 niby 2009 moc 143km. Nie wiem czy dobrze mi sie wydaje Ale podczas jazdy autostradą auto przy prędkości 120 potrafi tak jakby co jakiś czas wpadać w wibracje, Czasem przy 80. Brak błędów na kompie. Opony i tarcze nowe. Zawieszenie w bardzo dobrym stanie. Nie sa to duże wibracje ale sa co jakiś czas. Miał ktoś już takie problemy ?
  4. Dzięki jutro rano sprawdzę Może ktoś ma pomysł z ledami?
  5. Witam Dawno mnie nie było od 2012roku . Przez moje ręce przeleciało wiele pojazdów od VW phaeton 4.2 do bmw f11. Przyszła pora znów na a4 b8 2009. Lecz nie obejdzie się bez problemów . Nie działa wentylator brak reakcji bezpiecznik ok. Oraz problemy pierwsze z drzwiami pasażera nie otwierają sie z pilota centralny zamek i właśnie przed chwilą to samo z prawnymi drzwiami tył. Pasek led prawa lampa przestał świecić.... Nie mam dniemożliwości podpięcia kompa dziś i jutro.
  6. mnie latwo dostrzec Mów mi ŻABA
  7. oj nie pamietam:D ale chyba duza po prawej str klapy ale ramek klubowych nie uwidzialem:decayed:
  8. No to klops bo to byla czarna b5 z naklejkami:)
  9. A ja chyba mijalem sie z Toba na podwisloczu kolo 18.10 o ile czarna b5 jechales w str zapory ? Slimak
  10. nom... klima nabita odgrzybiona i jazda:D
  11. Chyba muszę przestać pić no tak to bylem ja:) ale ucieklem z roboty zalatwiac prywatne sprawy:naughty:
  12. nie to napewno nie ja ja bylem w robocie...
  13. Wiidocznie za malo sie przygladalem na spocie:p
  14. Widziany gosc weselny:P srebrna b5 na slicznych alusach <3 chyba szklary:P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.