-
Drgania auta podczas jazdy
Więc mogę wykluczyć silnik i skrzynię?
-
Drgania auta podczas jazdy
Ale opony walą cały czas a to jest sporadycznie i różne prędkości
-
Drgania auta podczas jazdy
Witam Pacjent 2.0 tdi cr multitronik przebieg 175 niby 2009 moc 143km. Nie wiem czy dobrze mi sie wydaje Ale podczas jazdy autostradą auto przy prędkości 120 potrafi tak jakby co jakiś czas wpadać w wibracje, Czasem przy 80. Brak błędów na kompie. Opony i tarcze nowe. Zawieszenie w bardzo dobrym stanie. Nie sa to duże wibracje ale sa co jakiś czas. Miał ktoś już takie problemy ?
-
Problem z drzwiami prawa strona
Dzięki jutro rano sprawdzę Może ktoś ma pomysł z ledami?
-
Problem z drzwiami prawa strona
Witam Dawno mnie nie było od 2012roku . Przez moje ręce przeleciało wiele pojazdów od VW phaeton 4.2 do bmw f11. Przyszła pora znów na a4 b8 2009. Lecz nie obejdzie się bez problemów . Nie działa wentylator brak reakcji bezpiecznik ok. Oraz problemy pierwsze z drzwiami pasażera nie otwierają sie z pilota centralny zamek i właśnie przed chwilą to samo z prawnymi drzwiami tył. Pasek led prawa lampa przestał świecić.... Nie mam dniemożliwości podpięcia kompa dziś i jutro.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
mnie latwo dostrzec Mów mi ŻABA
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Podpromie 17.00:banan:p
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
oj nie pamietam:D ale chyba duza po prawej str klapy ale ramek klubowych nie uwidzialem:decayed:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
No to klops bo to byla czarna b5 z naklejkami:)
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
A ja chyba mijalem sie z Toba na podwisloczu kolo 18.10 o ile czarna b5 jechales w str zapory ? Slimak
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nom... klima nabita odgrzybiona i jazda:D
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Chyba muszę przestać pić no tak to bylem ja:) ale ucieklem z roboty zalatwiac prywatne sprawy:naughty:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
nie to napewno nie ja ja bylem w robocie...
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Wiidocznie za malo sie przygladalem na spocie:p
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Widziany gosc weselny:P srebrna b5 na slicznych alusach <3 chyba szklary:P