Treść opublikowana przez pinek89rz
-
Drgania auta podczas jazdy
Więc mogę wykluczyć silnik i skrzynię?
-
Drgania auta podczas jazdy
Ale opony walą cały czas a to jest sporadycznie i różne prędkości
-
Drgania auta podczas jazdy
Witam Pacjent 2.0 tdi cr multitronik przebieg 175 niby 2009 moc 143km. Nie wiem czy dobrze mi sie wydaje Ale podczas jazdy autostradą auto przy prędkości 120 potrafi tak jakby co jakiś czas wpadać w wibracje, Czasem przy 80. Brak błędów na kompie. Opony i tarcze nowe. Zawieszenie w bardzo dobrym stanie. Nie sa to duże wibracje ale sa co jakiś czas. Miał ktoś już takie problemy ?
-
Problem z drzwiami prawa strona
Dzięki jutro rano sprawdzę Może ktoś ma pomysł z ledami?
-
Problem z drzwiami prawa strona
Witam Dawno mnie nie było od 2012roku . Przez moje ręce przeleciało wiele pojazdów od VW phaeton 4.2 do bmw f11. Przyszła pora znów na a4 b8 2009. Lecz nie obejdzie się bez problemów . Nie działa wentylator brak reakcji bezpiecznik ok. Oraz problemy pierwsze z drzwiami pasażera nie otwierają sie z pilota centralny zamek i właśnie przed chwilą to samo z prawnymi drzwiami tył. Pasek led prawa lampa przestał świecić.... Nie mam dniemożliwości podpięcia kompa dziś i jutro.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
mnie latwo dostrzec Mów mi ŻABA
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Podpromie 17.00:banan:p
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
oj nie pamietam:D ale chyba duza po prawej str klapy ale ramek klubowych nie uwidzialem:decayed:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
No to klops bo to byla czarna b5 z naklejkami:)
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
A ja chyba mijalem sie z Toba na podwisloczu kolo 18.10 o ile czarna b5 jechales w str zapory ? Slimak
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nom... klima nabita odgrzybiona i jazda:D
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Chyba muszę przestać pić no tak to bylem ja:) ale ucieklem z roboty zalatwiac prywatne sprawy:naughty:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
nie to napewno nie ja ja bylem w robocie...
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Wiidocznie za malo sie przygladalem na spocie:p
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Widziany gosc weselny:P srebrna b5 na slicznych alusach <3 chyba szklary:P
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wrrr podpromie i moja gleba:p bedzie wesolo
-
Sub Nokia Avant lift podejdzie do przedlifta?
Sub Nokia Avant lift podejdzie do przedlifta?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ok biore:p tylko jaka marka browara:D
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ma ktos do sprzedania ramke klubowa:p prosil bym na spota zeby zabral:p
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam Panowie i Panie jaka planowana frekwencja na jutro?
-
Malowanie czy obklejanie. Czym i jak?
Witam Mam problem natury technicznej: Chce pomalować/ obkleić panel: kolor środka mam jasny szary. Nie zrobiłem fotki bo mam slaby aparat:( ale mam inne fotki: a teraz mój problem malować czy obklejać? -jak malowac to jaka najlepsza farba? i jak przygotować powierzchnie? -Jak obklejać to jaka folia najlepsza? radiem się nie przejmować to tymczasowe:P
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Piotr lat 24. Od 5 miesiecy jestem posiadaczem seledynowego a4 b5